آموزش کار با بخش پرسش و پاسخ پاراف

3

پاراف آموزش کار با بخش پرسش و پاسخ پاراف: پرسش و پاسخ بخش جدیدی هست که به تازگی به سایت اضافه شده . شما میتونید در این بخش سوالات خودتون رو در رابطه با موضوعات مرتبط در سایت یا موضوعات مرتبط با حسابداری اداری بیان کنید . کار کردن با بخش پرسش و پاسخ به سادگی خوردن یک لیوان آبه . اما قصد داریم تا از اون هم براتون راحت تر باشه .

پس با ما همراه باشید .

برای رفتم به بخش پرس و پاسخ ابتدا به آدرس http://paraf.ir/ask  برید . صفحه ای که برای شما باز میشه مشابه عکس زیر هست .

qa2

انتخاب برچسب : این گزینه اختیاری هست و برای اشخاصی مفیده که دوست دارن سوالاتشون بیشتر دیده بشه . یعنی میتونن کلماتی از سوالشون رو درج کنند .مثلا سوال من در مورد حسابداری هست . پس میتونم کلمه حسابداری رو در بخش برچسب درج بکنم . تا در صورتی که افراد در سایت کلمه حسابداری رو جست و جو کردند به سمت سوال شما هدایت شوند .

دسته بندی : شما باید در این بخش یک دسته بندی مرتبط به سوال خودتون رو انتخاب کنید . در صورتی که دسته بندی مورد نظر شما وجود نداشت میتونید گزینه سایر رو انتخاب کنید .

عنوان سوال شما : شما در اینجا سوالتون رو میتونید در یک خط به صورت مختصر بنویسید . نیازی به نوشتن کل سوال نیست چرا که در بخش پایینی میتویند در مورد سوالاتون توضیحات بدید .

متن سوال شما : شما در این بخش که دقیقا زیر ایکون های ویرایشگر هست میتونید توضیحاتی درباره سوالتون بنویسید .

فیلد پایین : your email : در اینجا شما باید ایمیلتون رو وارد کنید . البته دوستانی که در سایت عضو شوند نیازی به این کار ندارند .

و در پایین روی گزینه یک سوال بپرسید کلیک کنید . سوال شما در صف قرار خواهد گرفت و توسط افراد مجربی در کوتاه ترین زمان پاسخ داده خواهد شد .

در صورت داشتن هرگونه مشکل میتونید از همین بخش نظرتون رو بفرستید تا جوابتون داده بشه .سپاس فراوان.

آموزش کار با بخش پرسش و پاسخ پاراف

3 نظرات

 1. مدیر عزیز و دوستان دیگر لطفا در مورد انتقالی زنان کارمند پیمانی به استان محل اقامت شوهرشان توضیح دهید

  مگر طبق قانون ذیل دستگاهها موظف نیستند که این کار را انجام دهند ؟

  با عنایت به استعلام های متعدد دستگاه های اجرایی در خصوص کارکنانی که به دلیل داشتن تعهّد خدمت منطقه ای در کلان شهرها در خصوص انتقال خود به تبعیت از همسر با مشکلاتی مواجه هستند، بدین وسیله و در راستای بند 9 سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری (مدّظلّه العالی) در نظام اداری مبنی بر«توجه به استحکام خانواده و ایجاد تعادل بین کار و زندگی افراد در نظام اداری» اعلام می گردد کارکنان رسمی و پیمانی که دارای هر گونه تعهّدی از جمله تعهّد خدمت منطقه ای به دستگاه خود می باشند، با قید شرایط زیر ، امکان انتقال به استان های دیگر به جز کلان شهرها و شهرستان های استان تهران و البرز را دارا می باشند .

  الف- صرفاً کارمند زن متاهل می تواند به تبعیت از همسر منتقل گردد (با عنایت به حفظ بنیان خانواده و آموزه های دینی)؛

  ب- همسر در شهر مورد تقاضا شاغل باشد ( با ارائه ی حکم اشتغال به خدمت در یکی از دستگاه های دولتی یا بخش خصوصی، ارائه ی جواز کسب یا گواهی اجاره ی محل کسب و سایر مدارک مثبته مورد تایید)؛

  قانون مشخص عنوان کرده زنان میتوانند منتقل شوند و هیچ بحثی راجب کمبود نیرو نگفته
  ایا ادارات میتوانند با بهانه کمبود نیرو جلوی انتقالی را بگیرند ؟
  ایا ادارات میتونند این قانون را ندیده بگیرند ؟

  • با سلام.سئوال شما به بخش مشاوره ارجاع شد.از آنجا دنبال کنید.لطفا از این پس سئوالات خود را پس از عضویت، در بخش مشاوره اضافه کنید.باتشکر

 2. کارمند رسمی، جانباز 25% کارشناس ارشد شاغل در دانشگاه دولتی. 5 سال در ماموریت آموزشی بودم طبق قانون ایثارگران بایستی پاداش آر سال پرداخت می نودند اما فقط یکسال پاداش آر خر سال را پرداخت کرده اند پس از متوجه شدن، من درخواست پرداخت پاداش سالهای گذشته را به زمان تقاضا کردم. اما مدیر محترم آن دانشگاه برمبنای سالهای گذشته خواست پرداخت کند قبول نکردم بنابر این من بر طبق کدام قانون اقدام به درخواست پرداخت بصورت یوم الادا نمایم؟ متشکرم

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here