۱۵ هزار بسته آموزشی میان کارمندان شهر اصفهان توزیع شد

0
15 هزار بسته آموزشی میان کارمندان شهر اصفهان توزیع شد
۱۵ هزار بسته آموزشی میان کارمندان شهر اصفهان توزیع شد

پاراف ۱۵ هزار بسته آموزشی میان کارمندان شهر اصفهان توزیع شد : محمد حسن مردانی دبیر کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان بابیان اینکه این بسته های آموزشی شامل سه محصول فرهنگی است تصریح کرد: کتاب “رازهای یک سفر درون شهری” از جمله کتاب های در نظر گرفته شده در این بسته است که به صورت طنز استفاده صحیح از وسایل حمل و نقل عمومی و پرهیز از استفاده بی جهت از خودرو شخصی را آموزش میدهد.

کارمندان ادارات شهر اصفهان در قالب طرح “دانش پذیران غیرحضوری ادارات” می توانند درخواستهای خود جهت دریافت بسته های فرهنگی را از طریق واحد روابط عمومی ادارت و سازمانهایی که در آن، مشغول به کار هستند، با کمیته فرهنگ شهروندی در میان گذاشته و به شکل رایگان از این طرح بهره مند شوند.

محمد حسن مردانی کتاب “بیست گرم طلا” از مجموعه کتاب های ریحان با موضوع حسنخلق و چگونگی روابط شهروندان در جامعه و همچنین بروشور آموزشی “سیگار و عوارض آن” با موضوع پیشگیری از اعتیاد به مواد دخانی را از دیگر محصولات توزیعی برای کارمندان برشمرد.

وی افزود: کارمندان ادارات شهر اصفهان در قالب طرح “دانش پذیران غیرحضوری ادارات” می توانند درخواستهای خود جهت دریافت بسته های فرهنگی را از طریق واحد روابط عمومی ادارت و سازمانهایی که در آن، مشغول به کار هستند، با کمیته فرهنگ شهروندی در میان گذاشته و به شکل رایگان از این طرح بهره مند شوند.

گفتنی است، در این طرح ماهانه محصولات متنوع آموزشی اعم از کتاب، نشریه، نرم افزار، فیلم و… برای خانواده کارمندان بخش دولتی و خصوصی شهر اصفهان توزیع می شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتراز تولیدات فرهنگی و برنامه های کمیته فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان می توانند با شماره ۳۴۴۶۷۳۶۰ تماس بگیرند ویا به وب سایتshahrvandi.net مراجعه کنند.خبرنگاران جوان.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید