ورود 800 دستگاه آمبولانس و استخدام نیروی انسانی جدید به اورژانس کشور

0
ورود 800 دستگاه آمبولانس و استخدام نیروی انسانی جدید به اورژانس کشور
ورود 800 دستگاه آمبولانس و استخدام نیروی انسانی جدید به اورژانس کشور

پاراف ورود 800 دستگاه آمبولانس و استخدام نیروی انسانی جدید به اورژانس کشور : دکترجعفر میعادفر معاون اجرایی اورژانس کشور گفت: امیدواریم بتوانیم پایان امسال یا در سال جدید 800 دستگاه آمبولانسی که خریداری شده، وارد ناوگان اورژانس کنیم و تا پایان سال 95 این تعداد به حدود 2000 دستگاه می‌رسد.وی اظهار کرد: کار بزرگی در سال جاری با کمک مسوولان ارشد وزارتخانه شروع شده، بحث نوسازی ناوگان آمبولانس اورژانس بوده است.

در بحث جذب نیروی انسانی صحبت هایی را با اداره کل نیروی انسانی وزارت بهداشت انجام و قول‌هایی داده شده تا بتوانیم ان شاء الله کمبود نیروی انسانی را جبران کنیم.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم تا پایان امسال یا در سال جدید 800 دستگاه آمبولانسی که خریداری شده، وارد ناوگان اورژانس کنیم و تا پایان سال 95 این تعداد به قریب 2000 دستگاه می‌رسد.

میعادفر تصریح کرد: اورژانس هوایی در 19 استان کشور راه اندازی شده که تا پایان سال به 21 استان می‌رسد و طی چند روز آینده اورژانس هوایی در استان اردبیل راه اندازی خواهد شد.

معاون اورژانس کشور گفت: وزارت بهداشت در تلاش است که اورژانس هوایی را تقویت کند و یکی از کارهایی که دنبال می کنیم این است که بتوانیم بالگردهایی با آخرین استانداردهای دنیا را برای خرید و اجاره در کشور مستقر کنیم.

میعادفر بیان کرد: تلاش داریم در سال آینده با همت وزیر بهداشت بتوانیم بخشی از اورژانس هوایی را با آخرین ناوگان هوایی که در دنیا وجود دارد تامین کنیم.

وی تأکید کرد: وضعیت اورژانس کشور متاثر از اورژانس‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی است و تلاش می شود که به سمت بهبودی و ارتقاء پیش رود.

معاون اورژانس کشور در ادامه درباره جذب نیروی انسانی جدید در اورژانس گفت: در بحث جذب نیروی انسانی صحبت هایی را با اداره کل نیروی انسانی وزارت بهداشت انجام و قول‌هایی داده شده تا بتوانیم ان شاء الله کمبود نیروی انسانی را جبران کنیم.ایسنا.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here