دعوت بکار هفت هزار معلم بازنشسته

0
معلم بازنشسته
معلم بازنشسته

پاراف دعوت بکار هفت هزار معلم بازنشسته : اسفندیار چهاربند رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از بازنشستگی و پایان خدمت ۳۹ هزار فرهنگی در سال جاری خبر داد و گفت: ۷۰۰۰ نیرو در آستانه بازنشستگی نیز به علت نیاز دستگاه کماکان در آموزش و پرورش ادامه خدمت می‌دهند.

بر این اساس ۱۰ هزار نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها در رشته‌هایی که ما اعلام کردیم جذب می‌شوند. این افراد بر اساس سهمیه محل خدمت پذیرش می‌شوند و پس از طی دوره یکساله و شرکت در آزمون جامع به استخدام پیمانی آموزش و پرورش در می‌آیند و به محل خدمت اعزام می شوند.

وی درباره آخرین وضعیت ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش اظهار کرد: در حال حاضر ساماندهی نیروی انسانی در مدارس مطابق نرم‌ها و شاخص‌های موجود انجام شده است و مشکل خاصی در این زمینه نداریم.

وی افزود: علاوه بر این، امسال مجوز برای جذب نیرو صادر و آزمون استخدامی مربوط نیز چند روز گذشته صادر شد. بر این اساس ۱۰ هزار نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها در رشته‌هایی که ما اعلام کردیم جذب می‌شوند. این افراد بر اساس سهمیه محل خدمت پذیرش می‌شوند و پس از طی دوره یکساله و شرکت در آزمون جامع به استخدام پیمانی آموزش و پرورش در می‌آیند و به محل خدمت اعزام می شوند.

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش درباره تعداد بازنشستگان فرهنگی در سال جاری نیز عنوان کرد: امسال بنا بود حدود ۴۶ هزار همکار فرهنگی بازنشسته شوند که تا امروز ۳۹ هزار نفر بازنشسته شده‌اند و هفت هزار نفر به علت نیازی که دستگاه داشته کماکان ادامه خدمت می‌دهند.ایسنا.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here