استفاده کارمندان از تسهیلات کارت اعتباری 5 میلیونی

0

پاراف استفاده کارمندان از تسهیلات کارت اعتباری 5 میلیونی : مدیرعامل بانک انصار از ارایه تسهیلات کارت اعتباری برپایه عقد مرابحه به زوج های جوان و کارمندان به مبلغ 5 میلیون تومان و با نرخ سود 15 درصد خبر داد.

استفاده کارمندان از تسهیلات کارت اعتباری 5 میلیونی و همچنین زوج های جوان.

آیت الله ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: این تسهیلات در قالب طرح کارت حاتم و برپایه عقد مرابحه به زوج های جوان و کارمندان ارایه می شود و مدت بازپرداخت آن 36 ماه است.

وی در مورد استفاده کارمندان از تسهیلات کارت اعتباری 5 میلیونی ادامه داد: البته این تسهیلات برای خرید کالای ایرانی و تولید داخل به متقاضیان پرداخت می شود.

چندی پیش شورای پول و اعتبار در مصوبه ای ارایه تسهیلات کارت اعتباری برپایه عقد مرابحه را به تصویب رساند البته براساس تصمیم اعضای شورای پول و اعتبار سقف این نوع تسهیلات از 40 به 50 میلیون ریال افزایش یافت.

مدیرعامل بانک انصار همچنین از همکاری این بانک برای آزادی 194 زندانی در ماه گذشته خبر داد و اظهار داشت: علاوه براین، به خانواده این زندانیان رسیدگی های لازم انجام شده است.

کارمندان در خصوص استفاده کارمندان از تسهیلات کارت اعتباری 5 میلیونی برای کسب اطلاعات بیشتر به شعب بانک انصار مراجعه کنند.*ایرنا.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here