کارمندان دستگاه های اجرایی به چه دلیل ازدواج نمی کنند!؟

0

پاراف کارمندان دستگاه های اجرایی به چه دلیل ازدواج نمی کنند!؟ :  بر اساس یک نظر سنجی در خراسان شمالی علت اصلی عدم ازدواج دختران و پسران شاغل در دستگاه های اجرایی به ترتیب نداشتن صداقت خواستگاران و افزایش هزینه های ازدواج و مسکن اعلام شد.

طبق آمار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی ۱۰ درصد از کارکنان دولت با احتساب فرهنگیان که حدود ۳۰ هزار نفر می شوند، دختران و پسران مجرد تشکیل می دهند

اداره کل پژوهش استانداری خراسان شمالی بنا به اطلاعات دریافتی خود، نداشتن صداقت خواستگاران، اختلاف سنی و سخت گیری خانواده ها را مهمترین عوامل مجرد ماندن دختران شاغل در دستگاه های اجرایی اعلام کرد.

بر اساس این نظر سنجی پسران نیز افزایش هزینه ازدواج و مسکن، توقع بالای دختران ، نبود گزینه مناسب و بالا بودن مهریه را به عنوان مهمترین دلایل عدم ازدواج عنوان کردند.

در خراسان شمالی ۳۲ درصد از جمعیت ۸۶۷ هزار نفری را جوانان سنین ۱۵ تا ۲۹ سال تشکیل می دهند که ۱۶۰ هزار نفر آن ها در آستانه ازدواج قرار دارند.

طبق آمار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی ۱۰ درصد از کارکنان دولت با احتساب فرهنگیان که حدود ۳۰ هزار نفر می شوند، دختران و پسران مجرد تشکیل می دهند.خبرآنلاین.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here