انتظار افزایش رضایت جامعه و کارکنان دولت در اجرای تحول نظام اداری

0
انتظار افزایش رضایت جامعه و کارکنان دولت در اجرای تحول نظام اداری
انتظار افزایش رضایت جامعه و کارکنان دولت در اجرای تحول نظام اداری

پاراف انتظار افزایش رضایت جامعه و کارکنان دولت در اجرای تحول نظام اداری : اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در جلسه شورای عالی اداری گفت: نقشه راه نظام اداری می تواند از یک سو موجب تغییر و تحول و رضایت کارمندان دولت شده و از سوی دیگر موجب ارتقاء سطح رضایتمندی جامعه از دستگاه های اجرایی کشور شود.

جهانگیری با بیان این مطلب، لزوم تحول در نظام اداری کشور و تدوین نقشه راه نظام اداری در دولت یازدهم را کاری ارزشمند دانست. وی با بیان اینکه تغییرات مثبت بوجود آمده در تحول نظام اداری کشور باید در جامعه تبیین شود،افزود: کوچک و چابک سازی دولت، استقرار دولت الکترونیک، تربیت نیروی انسانی کارآمد و تلاش برای پاسخگویی به نیازهای جامعه از اهداف مهم نقشه راه نظام اداری کشور است که باید با جدیت دنبال شود.

وی با اشاره به اهمیت اهداف این شورا از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور خواست تا با جدیت مصوبات جلسات شورا را پیگیری کند.
در این جلسه پس از ارایه گزارش اقدامات انجام شده از سوی دکتر نوبخت رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، برخی از مواد مصوبات پیشین شورای اداری، نظیر مصوبه شورای راهبری توسعه مدیریت دستگاه های اجرایی و استانی، مصوبه سازماندهی فضاها و ساختمان های اداری، مصوبه تعیین جایگاه سازمانی حج و زیارت، الحاق پژوهشکده امور اقتصادی به وزارت امور اقتصاد و دارایی و نیز تفکیک انجمن اولیا و مربیان از سازمان مدارس غیر دولتی وتوسعه مشارکت های مردمی و خانواده وابسته به وزارت آموزش و پرورش اصلاح شد.
همچنین در جلسه امروز شورای عالی اداری کشور وزرای اقتصاد و دارایی، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی و دادگستری حضور نیز داشتند.ایرنا.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید