تسهیلات جدید صندوق بازنشستگی برای بازنشستگان کشوری

0
تسهیلات جدید صندوق بازنشستگی برای بازنشستگان کشوری
تسهیلات جدید صندوق بازنشستگی برای بازنشستگان کشوری

پاراف تسهیلات جدید صندوق بازنشستگی برای بازنشستگان کشوری : بهروز انتظاری مدیرکل دفتر توسعه سیستم‌های صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای طرحی خبر داد که براساس آن ۴ خدمت این صندوق برای بازنشستگان تحت پوشش قرار است از شنبه آینده در دفاتر پیشخوان دولت ارائه شود.

انتظاری، صدور حکم بازنشستگی و فیش حقوقی، پاسخ به استعلامات و صدورکارت منزلت بازنشستگان را از مهم ترین خدمات صندوق بازنشستگی برشمرد و گفت: از این پس این خدمات از طریق ۱۶ هزار دفتر پیشخوان دولت به بازنشستگان ارائه می‌شود.

هزینه صدور فیش حقوقی و حکم بازنشستگی هزار تومان است هزینه استعلام را ۳هزار تومان وهزینه صدور کارت منزلت را برای بازنشستگان دولت ۴ هزار و۵۰۰ تومان است.

وی تأکید کرد: برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده مالی، دفاتر پیشخوان دولت موظفند درقبال دریافت هرگونه هزینه‌ای رسید تحویل بازنشستگان دهند.

انتظاری با اشاره به اینکه فرآیند صدور کارت منزلت قبل از اجرای این طرح دوماه طول می‌کشید گفت: حداکثر زمانی را که بازنشستگان باید در دفاتر پیشخوان دولت برای دریافت این ۴ خدمت صندوق بازنشستگی از جمله کارت منزلت منتظر بمانند ۱۰ دقیقه است.

وی دسترسی آسان‌تر به مراکز ارائه خدمات در سراسر کشور و کاهش رفت و آمد و صرفه‌جویی در وقت و انرژی بازنشستگان را از مهم ترین اهداف پیش‌بینی شده دراجرای این طرح دانست.

بازنشستگان تحت پوشش می‌توانند برای مطرح کردن مشکلات خود با کارشناسان متخصص در حوزه‌های مالی و حقوقی با شماره تلفن ۸۵۲۳ تماس بگیرند

وی گفت: صندوق بازنشستگی کشوری در مرحله دوم قرار است ۱۴ خدمت دیگر خود را از طریق دفاتر پیشخوان دولت به بازنشستگان تحت پوشش خود ارائه دهد.ایران.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید