سریع ترین و آسان ترین راه گرفتن فوق لیسانس مدیریت دولتی، MBA ، حقوق و روانشناسی

0
سریع ترین و آسان ترین راه گرفتن فوق لیسانس مدیریت دولتی، MBA ، حقوق و روانشناسی
سریع ترین و آسان ترین راه گرفتن فوق لیسانس مدیریت دولتی، MBA ، حقوق و روانشناسی

پاراف سریع ترین و آسان ترین راه گرفتن فوق لیسانس مدیریت دولتی، MBA ، حقوق و روانشناسی : دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین شبکه آموزش عالی دولتی کشور امکان پذیرش دانشجو در رشته های مدیریت (دولتی، MBA و …)، حقوق، روانشناسی را در قالب دوره های فراگیر برای علاقه مندان ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی ارشد فراهم نموده است. در این راستا شرکت در دوره های آمادگی طرح فراگیر برای داوطلبانی که علاقه تحصیل به آن داشته باشند بدون توجه به رشته قبلی وی امکان پذیر می باشد.

آشنایی با طرح فراگیر دانشگاه پیام نور

در طرح فراگیر دانشگاه پیام نور، شما ابتدا به عنوان دانش پذیر، یکی از رشته های مقطع کارشناسی ارشد بر اساس علاقه را انتخاب می نمایید و صرفا ۴ تا ۶ عنوان کتاب از دروس ترم یک رشته را مطالعه می کنید. پس از آن، با شرکت در امتحانات پایان ترم در صورت رسیدن به حد نصاب های لازم و قبولی در امتحان سازمان سنجش، به دانشجوی رسمی دانشگاه پیام نور تغییر وضعیت خواهید یافت و ادامه تحصیل خود را در ترم دوم ادامه می دهید.

ویژگی های طرح فراگیر نسبت به سایر شیوه ها چیست؟

طرح فراگیر پیام نور صرفاً در طول سال تنها یک بار پذیرش دانشجو دارد و نسبت به سایر شیوه های پذیرش دانشجو از طریق کنکور سراسری و دانشگاه آزاد، مزیت های منحصر به فردی دارد، از جمله:

• عدم محدودیت سنی برای داوطلبان ورود به دانشگاه
• صدور معافیت نظام وظیفه در صورت ورود به ترم دوم
• انتخاب آزادانه رشته دانشگاهی بدون توجه به مدرک کارشناسی
• ارائه مدرک رسمی دولتی مورد تأیید وزارت علوم
• عدم نیاز به حضور در کلاس
• امکان برگزاری آزمون در محل سکونت داوطلب
• تحصیل با حداقل شهریه برای دانشجویان

چه کسانی می توانند از طرح فراگیر استفاده کنند؟

کلیه دارندگان مدرک کارشناسی رسمی و بالاتر، کلیه شاغلین در دستگاه های دولتی و غیر دولتی و فرهنگیان سراسر کشور می توانند بدون توجه به نوع رشته کارشناسی خود و دانشجویان ترم آخر به شرط فارغ التحصیلی تا تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ می توانند در دوره ی دانش پذیری یکی از دوره های کارشناسی ارشد اعلام شده ثبت نام نمایند.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here