سوزاندن چربی در زندگی کارمندی

0

پاراف سوزاندن چربی در زندگی کارمندی: میزان کالری مصرفی برای یک فرد عادی کارمند که فعالیت ورزش ندارد هزار و دویست کالری است و با این رژیم غذایی که ما ایرانی ها داریم، برنج و گوشت هزار و پانصد کالری دریافتی دارد.

در زندگی یک کارمند میزان کالری دریافتی 1500 و میزان کالری مصرف 1200 است که سیصد کالری باقی مانده باید سوزانده شود.

بیژن فروغ، متخصص طب ورزش در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: سوزاندن چربی های بدن فقط از طریق ورزش امکان پذیر است و باید میزان دریافتی و مصرفی با هم هماهنگ باشد.

وی عنوان کرد: با قرار دادن میزان پایین قند و کربوهیدارت و تنظیم مصرف میزان کالری با فعالیت های روزانه و ضروری در کاهش تجمع چربی در عضلات پیشگیری می کند.

وی عنوان کرد: میزان کالری مصرفی برای یک فرد عادی کارمند که فعالیت ورزش ندارد هزار و دویست کالری است و با این رژیم غذایی که ما ایرانی ها داریم، برنج و گوشت هزار و پانصد کالری دریافتی دارد.

وی خاطر نشان کرد: باید برای سیصد کالری باقیمانده را از طریق فعالیت ورزشی حدود یک ساعت پیاده روی آرام داشته باشند تا 250-150 کالری از بدن فرد کارمند سوزانده شود.

وی افزود: البته ورزش ها بسته به علایق فرد،دویدن، وزنه برداری ، کشتی و بیش از یک ساعت پیاده روی، به سوزاندن چربی ها و وزن کردن کمک خواهد کرد.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید