اختصاص قطعی ۲۵ درصد سهمیه استخدامی آزمون فراگیر دولتی برای ایثارگران

0
اختصاص قطعی ۲۵ درصد سهمیه استخدامی آزمون فراگیر دولتی برای ایثارگران
اختصاص قطعی ۲۵ درصد سهمیه استخدامی آزمون فراگیر دولتی برای ایثارگران

پاراف اختصاص قطعی ۲۵ درصد سهمیه استخدامی آزمون فراگیر دولتی برای ایثارگران : حجت‌الله امانی مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: سهمیه ۲۵ درصدی جامعه ایثارگری در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی قطعی و محفوظ است.

متقاضیان جدید نیز می‌توانند در آزمون دستگاه‌های مربوطه و نیز آزمون وزارت آموزش و پرورش که از تاریخ چهاردهم مهرماه جاری ثبت‌نام آن آغاز می‌شود، شرکت کنند.

امانی افزود: این سهمیه، حتی اگر بنیاد شهید متقاضی نداشته باشد به هیچ وجه در اختیار افراد عادی قرار نمی‌گیرد. امانی، اظهار امیدواری کرد که جامعه هدف با آمادگی کافی نسبت به شرکت در آزمون استخدامی اقدام کنند و افراد واجد شرایط و شایسته انتخاب شوند.

۱۰ هزار مجوز به دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان اختصاص یافته است و احتمال آن وجود دارد که ایثارگران به دلیل نبود هدایت تحصیلی مناسب در این زمینه نتوانند سهمیه ۲۵ درصد را تکمیل کنند.

به گفته امانی، متقاضیان جدید نیز می‌توانند در آزمون دستگاه‌های مربوطه و نیز آزمون وزارت آموزش و پرورش که از تاریخ چهاردهم مهرماه جاری ثبت‌نام آن آغاز می‌شود، شرکت کنند.

وی ضمن اشاره به صدور ۲۰ هزار مجور برای وزارت آموزش و پرورش توسط سازمان امور استخدامی اظهار کرد: ۱۰ هزار مجوز به دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان اختصاص یافته است و احتمال آن وجود دارد که ایثارگران به دلیل نبود هدایت تحصیلی مناسب در این زمینه نتوانند سهمیه ۲۵ درصد را تکمیل کنند.

وی ادامه داد: اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران در عین حال، طی مکاتبه‌ای از اداره کل آموزش بنیاد و دانشگاه فرهنگیان، فهرست ایثارگران را درخواست کرده است.ایرنا.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here