برای چکیده و چکیده نویسی چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

پاراف بنیاد شهید نارضایتی برخی جانبازان ازخدمات درمانی را پذیرفت : ایرج عربی مدیرکل درمان بنیادشهید و امور ایثارگران گفت: بنیادشهید برای ارائه خدمات درمانی به جانبازان، ایثارگران و خانواده های شهدا از هیچ کوششی دریغ نمی کند اما نارضایتی برخی از این افراد را نیز می پذیریم.

بدهی ۱۰ هزار میلیارد ریالی بنیاد شهید به بیمه

ایرج عربی افزود: هم اکنون بیمه ایران از بنیاد شهید ۱۰ هزار میلیارد ریال طلب دارد که برای رفع این مشکل نیز تاکنون تلاش هایی از سوی بنیاد شهید صورت گرفته است تا این بیمه نیز بتواند خدمات مطلوب تری به ایثارگران ارائه کند. وی گفت: قرارداد بسیار مناسب با خدمات مطلوب تری با بیمه ایران منعقد شده است ولی متاسفانه چون بنیاد شهید به بیمه و بیمه نیز به مراکز درمانی بدهکار است، ممکن است خدمات به ایثارگر خوب ارائه نشود. عربی اضافه کرد: اگر اعتراضی از سوی برخی از جانبازان و ایثارگران وجود دارد، غیرقانونی نیست.

بنیاد شهید بودجه کافی برای ارائه خدمات ندارد

وی خاطرنشان کرد: بنیاد شهید بودجه کافی برای ارائه خدمات ندارد به همین منظور با رایزنی رئیس بنیادشهید اخیرا سه هزار میلیارد ریال از این بدهی از سوی دولت به بنیاد پرداخته و قول مساعد هم داده شده است که حدود هشت هزار میلیارد ریال دیگر نیز برای دادن بدهی بیمه به بنیادشهید داده شود تا این مشکل به طور کامل حل شود.

آمارجدید جانبازان و خانواده های شهدا

مدیرکل درمان بنیاد شهید همچنین به جدیدترین آمار مربوط به جانبازان، ‌آزادگان و خانواده های شهدا اشاره کرد و گفت: آمار جانبازان زیر ۲۵ درصد ۳۳۱ هزار و ۵۵۵ تن، جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر ۲۳۳ هزار و ۲۶۷ تن، جانبازان ۵۰ تا ۶۹ درصد ۲۵ هزار و ۴۸۱ و جانبازان بالای ۷۰ درصد حدود ۹ هزار و ۶۸۸ است؛ ضمن این که حدود هفت هزار جانباز اعصاب و روان شدید در کشور به سر می برند.وی با اشاره به این که آزادگان ۴۲ هزار و ۹۷۱ تن هستند، ادامه داد: تعداد شهدای کشور ۲۲۴ هزار و ۶۵۵ تن است. حدود ۵۲ هزار و ۳۹۲ پدر شهید و ۱۰۹ هزار و ۴۳۱ مادر شهید در قید حیات هستند.این مقام مسئول در بنیاد شهید و امور ایثارگران ، شمار همسران شهدا را ۶۳ هزار و ۲۰۹ تن، همچنین تعداد فرزندان پسر شهدا را ۸۸ هزار و ۲۰۶ تن و شمار فرزندان دختر را هم ۸۷ هزار و ۶۹۱ تن اعلام کرد.خراسان.

به این مطلب امتیاز دهید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.