بنیاد شهید در دولت قبل چگونه اداره می شد!؟

0
شهیدی محلاتی
شهیدی محلاتی

پاراف بنیاد شهید در دولت قبل چگونه اداره می شد!؟ : حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد علی شهیدی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه این نهاد در دولت قبل به‌صورت هیأتی اداره می‌شد، افزود: عده‌ای در جامعه همواره علیه نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر سمپاشی می‌کنند و مدعی هستند آنها از سهمیه‌های مختلف بهره برده‌اند در حالی که این تبلیغی سوء علیه جامعه ایثارگری است.

طبق بررسی‌های صورت گرفته، حدود ۸۰ درصد از افراد از وضعیت درمان خود رضایت دارند هرچند نارسایی‌هایی در این حوزه وجود دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین  شهیدی در بخشی از سخنان خود به فعالیت نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر اشاره کرد و گفت: آنها اتاق فکر بنیاد شهید هستند.

عده‌ای در جامعه همواره علیه نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر سمپاشی می‌کنند و مدعی هستند آنها از سهمیه‌های مختلف بهره برده‌اند در حالی که این تبلیغی سوء علیه جامعه ایثارگری است.

وی با اشاره به موضوع معوقات ایثارگران اظهار داشت: بخش زیادی از این مطالبات پرداخت شده اما به دلیل مشکل بودجه، بخشی از آن همچنان باقی مانده و برای پرداخت آن به یکهزار و ۳۵۰ میلیارد تومان بودجه نیاز است.

وی با اشاره به خدمات درمانی بنیاد شهید به جامعه ایثارگری، این موضوع را دغدغه اصلی بنیاد دانست و خاطرنشان کرد: طبق بررسی‌های صورت گرفته، حدود ۸۰ درصد از افراد از وضعیت درمان خود رضایت دارند هرچند نارسایی‌هایی در این حوزه وجود دارد.*ایران.

بنیاد شهید در دولت قبل چگونه اداره می شد!؟

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید