دانلود رایگان کتاب مقدماتی و پیشرفته آموزش اکسس 2010

1

پاراف دانلود رایگان کتاب مقدماتی و پیشرفته آموزش اکسس 2010 : هر بانک اطلاعات Access شامل چندین گزینه است که به شما امکان تعامل با داده می تواند شامل فرم ها برای وارد کردن اطلاعات و پرس و جوها برای جستجو در بین آنها و گزارشات برای تحلیل کردن آنها و البته جداول برای ذخیره کردن آنها را می دهد. هر وقت که با بانک اطلاعات کار می کنید، شما با تعداد زیادی از آنها یکجا مورد استفاده قرار می دهید خوشبختانه Access مدیریت میان این گزینه ها را خیلی ساده ساخته است.

لینک دانلود در پایین صفحه

Access 2010 برنامه ی مدیریت و ایجاد بانک اطلاعات است. به منظور شناختن این برنامه، اول باید بانک اطلاعات را بشناسید.
در این درس، راجع به بانک اطلاعات و اینکه چطور از آن استفاده می شود، خواهید آموخت و با تفاوت های میان مدیریت داده در Microsoft excel وAccess را خواهید آموخت. در نهایت، هم به بقیه مباحث Access  در این درس خواهیم پرداخت.
بانک اطلاعات یعنی چه؟
بانک اطلاعات مجموعه از داده است، که روی سیستم شما ذخیره شده است. بانک اطلاعات به کاربران این امکان را می دهد که  اطلاعات را وارد کنند و داده ها را به سرعت و راحتی و بدست آوردند و تحلیل کنند. اینها وسیله های مفیدی هستند که هر زمان بتوان آنها را مشاهده و استفاده کرد. حتی زمانی که منشی دکتر هم اطلاعات مربوط به شما را در یک کامپیوتر وارد کرده است، و یا فایل های ذخیره شده کارکنان را روی سیستم و یا از طریق کامپیوتر موجود بودن کالایی را در بازار بررسی می کنید، اینجاست که از بانک اطلاعات استفاده کرده اید.
راحتترین روش برای شناختن بانک اطلاعات این است که این را بصورت مجموعه ای از لیست ها در نظر بگیرید. راجع به یکی از پایگاه های داده ای  که در بالا به آنها اشاره شد، فکر کنید، بانک اطلاعات از اطلاعات بیماران در مطب دکتر، چه لیست دیگری را از این مدل شامل می شود؟خوب، برای شروع، لیست مشتریان هست. بعد، لیست قرارهای گذاشته، لیست داروهای مصرف شده هر بیمار، لیست اطلاعات بیماران و غیره و غیره.

در ابن کتاب شما می توانید با پایگاه داده Access به طوکامل آشنا می شوید.

برخی سرفصل های این کتاب عبارتند از:

مقدمات داده پردازی /آشنایی با پایگاه داده ها ومحیط اکسس /ایجاد جدول داده ها /آشنایی با پنجره کاربرگ /آشنایی با / مفهوم بازجست /آشنایی با طراحی فرم

[purchase_link id=”2769″ text=”اضافه‌کردن به سبدخرید” style=”button” color=”blue”]

یک دیدگاه

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید