آموزش رایگان قوانین مالیاتی

0
آموزش رایگان قوانین مالیاتی
آموزش رایگان قوانین مالیاتی

پاراف آموزش رایگان قوانین مالیاتی: سازمان امور مالیاتی کشور طی اطلاعیه ای آمادگی خود را برای آموزش رایگان قوانین و مقررات مالیاتی برای تمامی تشکلهای صنفی و فعالان اقتصادی سراسر کشور اعلام کرد.

با توجه به تاکید رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور بر ضرورت برنامه ریزی و آموزش قوانین و مقررات مالیاتی برای مودیان مالیاتی، تمهیدات ویژه جهت تحقق این مأموریت اساسی صورت گرفته و دفتر آموزش سازمان متبوع به عنوان متولی این امر آمادگی خود را جهت همکاری لازم با فعالان اقتصادی و تشکل‌های صنفی کشور به منظور ارایه آموزشهای موردنظر در قالب اعزام اساتید خبره و مورد تأیید، محتوای آموزشی و برگزاری کارگاه های آموزشی خاص اعلام می دارد.

براساس این اطلاعیه، علاقه‏‌مندان می توانند با شماره های 33967550 و 33967479 تماس حاصل نموده و یا درخواست های کتبی را به شماره نمابر 33967526 ارسال کند.

در اجراي پروژه استانداردسازي محتواي آموزش هاي اختصاصي سازمان امورمالياتي کشور، با استفاده از اساتيد دانشگاهي و خبرگان مالياتي درون سازماني تعداد پنج عنوان کتاب با عناوين زير به چاپ رسيده است که نسخ الکترونيکي کتابهاي مذکور براي بهره برداري همکاران و موديان محترم مالياتي از قسمت پائين صفحه سمت چپ اين پايگاه اطلاع رساني قابل دسترسي است. بديهي است از زمان انتشار و توزيع هر يک از کتب موضوع پروژه استاندارد سازي پودمان هاي آموزشي موصوف، در فرآيند تدريس و برگزاري آزمون پايان دوره در ارتباط با هر يک از دوره هاي آموزشي ذي ربط اين منابع به عنوان مرجع مورد تائيد سازمان معرفي و ملاک ارزيابي هاي ذي ربط خواهد بود. عناوين کتابها: پول و ارز و بانکداري، حسابداري 1، موردکاوي مالياتي و حسابرسي رايانه و ماليه عمومي.