برای دریافت الحاقیه مجانی بیمه شخص ثالث به بیمه ها مراجعه کنید

0

پاراف برای دریافت الحاقیه مجانی بیمه شخص ثالث به بیمه ها مراجعه کنید به نقل از ایرنا: محمدابراهیم امین، رئیس کل بیمه مرکزی از ثابت ماندن تعرفه حق بیمه شخص ثالث در سال جاری خبر داد و گفت: دارندگان وسایل نقلیه می توانند از روز جاری(یکشنبه) برای دریافت الحاقیه مجانی شخص ثالث به شرکت های بیمه مراجعه کنند.
وی افزود: با وجود افزایش مبلغ دیه به میزان 10 درصد در سال 94 توسط رئیس قوه قضائیه، هماهنگی هایی با دولت و وزیر امور اقتصادی و دارایی و همچنین سندیکای بیمه گران برای تثبیت نرخ بیمه نامه ها توسط بیمه مرکزی انجام شد.

وی ادامه داد: البته چون دولت در سال گذشته توانست تورم را به کمتر از 16 درصد کاهش دهد و سیر نزولی افزایش قیمت ها خود را نمایان کرد، صنعت بیمه در همراهی مردم و دولت تصمیم گرفت علیرغم افزایش مبلغ دیه حق بیمه ها را به میزان سال قبل ابلاغ کند تا در اجرای سیاست های کنترل تورم دولت نقش داشته باشد.

رئیس کل بیمه مرکزی ادامه داد: از تمام کسانی که بیمه نامه آنها تمام نشده می خواهیم الحاقیه بیمه شخص ثالث را دریافت کنند زیرا حق بیمه شخص ثالث در ماه حرام 220 میلیون تومان جانی و 5.5 میلیون تومان مالی تعیین شده است.

وی تاکید کرد دارندگان وسایل نقلیه پولی بابت دریافت الحاقیه پرداخت نمی کنند.

وی با تاکید بر اینکه الحاقیه صرفا به دلیل پرداخت پول نیست بلکه مردم باید بیمه نامه کامل در دست داشته باشند، افزود: بیمه نامه کامل شخص ثالث در سال جاری 220 میلیون تومان جانی و 5.5 میلیون تومان مالی است لذا با دریافت الحاقیه دیه 200 میلیون تومانی جانی به 220 میلیون تومان در سال جاری افزایش می یابد.

امین گفت: از آنجا که دیه از ابتدای سال ابلاغ شده لذا از امروز جدول حق بیمه ها توسط بیمه مرکزی ابلاغ می شود، ضمن آنکه بیمه مرکزی مبلغ حق بیمه را رند کرده است تا مردم راحت تر برای خودروهای مختلف حق بیمه پرداخت کنند.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید