کلیات طرح رتبه‌بندی فرهنگیان در کمیسیون آموزش تصویب شد

0
کلیات طرح رتبه‌بندی فرهنگیان در کمیسیون آموزش تصویب شد
کلیات طرح رتبه‌بندی فرهنگیان در کمیسیون آموزش تصویب شد

پاراف کلیات طرح رتبه‌بندی فرهنگیان در کمیسیون آموزش تصویب شد : جبار کوچکی‌نژاد نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به دستورکار این کمیسیون گفت: بعد از تصویب کلیات طرح رتبه‌بندی فرهنگیان قرار شد جزئیات آن در کمیته مشترک دولت و مجلس بررسی شود.

جبار کوچکی‌نژاد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: کلیات طرح رتبه بندی فرهنگیان به عنوان تنها دستور کار امروز کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت اعضا به آن رأی دادند.

در جزئیات طرح رتبه بندی فرهنگیان، دولت موظف به ارائه لایحه ای در رابطه با نظام رتبه بندی فرهنگیان شده است که بودجه آن نیز باید در بودجه سنواتی دیده شود

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: پس از موافقت اعضا با کلیات طرح رتبه بندی فرهنگیان، کمیته ای مشترک میان دولت و مجلس شکل گرفت که قرار است صبح فردا با تشکیل جلسه ای به بررسی جزئیات این طرح بپردازد.
جبار کوچکی نژاد

وی افزود: کمیته مشترک بررسی طرح رتبه بندی فرهنگیان متشکل از اعضای کمیسیون فرهنگی و نمایندگانی از وزارت آموزش و پرورش، مرکز پژوهش های مجلس، معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور است.

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در جزئیات طرح رتبه بندی فرهنگیان، دولت موظف به ارائه لایحه ای در رابطه با نظام رتبه بندی فرهنگیان شده است که بودجه آن نیز باید در بودجه سنواتی دیده شود.خانه ملت.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید