سامانه دریافت فیش حقوقی ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران

پاراف سامانه دریافت فیش حقوقی ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران : کارمندان و کارکنان دولت، کارگران، ایثارگران و رزمندگان، بازنشستگان و بیمه شدگان وزارتخانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، عمومی و خصوصی نیاز هایی دارند که مجبورند مداوما آنها را برطرف نمایند. دسترسی مداوم به اینگونه نیازها مستلزم صرف وقت و هزینه زیاد است.

خانواده معزز شهدا و ایثارگران می توانند فیش حقوق مستمری و مزایای ماهانه خود را از طریق نشانی زیر دریافت نمایند.

https://isaarit.isaar.ir/

هم اکنون رفع بسیاری از اینگونه نیازها و خدمات بصورت اینترنتی و آنلاین ارائه می گردد.

خدماتی همچون:

دریافت فیش حقوقی

دریافت احکام کارگزینی

ثبت نام وام و تحصیلات

تکمیل فرم اطلاعات کارمندی یا اداری استخدامی

انواع درخواست های آنلاین

فرم های شکایت و یا انتقاد از ارائه خدمات

پرسش و پاسخ یا مشاوره آنلاین اداری، شغلی و استخدامی

محاسبه آنلاین اقساط و سود سپرده ها

خرید های آنلاین

و بسیاری خدمات اینترنتی و آنلاین دیگر.

ما در سامانه خدمات آنلاین پاراف همه این موارد را بصورت یکجا برای شما کارمندان و کارکنان دولت، کارگران، ایثارگران و رزمندگان، بازنشستگان و بیمه شدگان وزارتخانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، عمومی و خصوصی عزیز و گرامی فراهم نموده ایم.

شما دیگر نیازی نیست هر بار به جستجوی پر هزینه و وقت گیر اینگونه خدمات بپردازید.

برای استفاده از این خدمات به سایت پاراف و قسمت خدمات آنلاین مراجعه کرده و از لیست خدمات تهیه شده استفاده کنید. در صورتی که در دسترسی به لینک های معرفی شده مشکلی رخ داده است و یا دسترسی شما کاملا قطع گردیده از طریق صفحه تماس با پاراف ما را مطلع کنید.

همچنین اگر خدماتی وجود دارد و یا صفحه آنلاینی برای ارائه خدمات به کارمندان و کارکنان دولت، کارگران، ایثارگران و رزمندگان، بازنشستگان و بیمه شدگان وزارتخانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، عمومی و خصوصی وجود داشته و از نظر ما دور مانده است، می توانید آن را به پاراف معرفی کنید تا در سامانه خدمات آنلاین پاراف درج گردد.

6 نظرات
 1. عبدالرحمن احمدی می گوید

  ارسال اخبار بروز جانبازان

 2. علی می گوید

  با سلام ورود به سامانه فیش حقوق بنیاد شهید و امور ایثارگران فقط از طریق رایانه ممکن است لطفا این امکان را برای موبایل فراهم فرمایید

 3. محسن حسینی می گوید

  باسلام استدعا دارم بفرمایید برای سال جدید با این گرانی آیا درخصوص مستمری بگیران جهت عیدی ویا پاداش ویاتعدیلی ازجهت حقوق تصمیمی اتخاذ کردید یا خیرضمنا بعدازمذاکرات وسرازیری اینهمه پول آیا سهمی برای این قشردرنظرگرفته اید یاخیر.درتحریم که صبوری کردیم حال بایدچه بکنیم شب عید واین بساطی که کمترازآن مطلعید شمارا بخدا قدری هم بفکرباشید .والسلام وعلی عبادالله الصالحین محسن حسینی

 4. محسن حسینی می گوید

  منتظرجواب شما عزیزان هستم.

 5. روح الله می گوید

  با تلاش مسولان محترم بنیاد سامانه خراب است

 6. سلام به چه کسی ایثارگر می گویند می گوید

  به چه کسی ایثارگر می گویند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.