لغو امضاهای طلایی فساد آور در برنامه دولت قرار گرفت

0
لغو امضاهای طلایی فساد آور
لغو امضاهای طلایی فساد آور

پاراف لغو امضاهای طلایی فساد آور در برنامه دولت قرار گرفت : حجت‌الاسلام مجید انصاری معاون حقوقی رئیس‌جمهور گفت: دولت درصدد روان‌سازی چرخه امور کشور، بهبود فضای کسب و کار و رفع امضاهای طلایی فسادزا است.

اگر در زمینه قاچاق کارشکنی وجود دارد به این دلیل است که برخی به بهانه تحریم، دورزدن و سوءاستفاده از آن،‌ میلیاردها تومان سود برده‌اند که سبب شده پرونده‌های فساد عظیمی در این زمینه ایجاد شود.

انصاری در جمع قشرهای مختلف مردم شهرستان آبیک در سالن آمفی‌تئاتر شهید آوینی این شهرستان اظهار کرد: از بحران فزاینده تورم خطرناک ۴۴ درصد به تورم تک‌رقمی و حدود نه درصد رسیده‌ایم که معجزه بزرگی است؛ این کاهش تورم به معنای ارزان‌شدن نیست بلکه کاهش سرعت گرانی و مهار اسب سرکش خطرناک تورم بوده است.

دولت درصدد روان‌سازی چرخه امور کشور، بهبود فضای کسب و کار و رفع امضاهای طلایی فسادزا است

وی تصریح کرد: امسال برای نخستین‌بار تراز بازرگانی به غیر از محاسبات نفتی مثبت شد و صادرات غیر منفی بر واردات پیشی گرفت. معاون حقوقی رئیس‌جمهور عزم دولت برای مبارزه با قاچاق و فساد را جدی عنوان کرد و افزود: میزان قاچاق کشور از حدود ۲۵‌ میلیارد دلار به زیر ۱۵‌ میلیارد دلار رسیده است.

انصاری ادامه داد: با پایش کالاهای وارداتی و صادراتی، ریشه قاچاق خشکانده می‌شود. وی اضافه کرد: اگر در زمینه قاچاق کارشکنی وجود دارد به این دلیل است که برخی به بهانه تحریم، دورزدن و سوءاستفاده از آن،‌ میلیاردها تومان سود برده‌اند که سبب شده پرونده‌های فساد عظیمی در این زمینه ایجاد شود.

معاون حقوقی رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: مبارزه با فساد مبارزه با علت است، چراکه مبارزه با معلول هیچ‌گاه پیروز نمی‌شود. انصاری بیان کرد: دولت درصدد روان‌سازی چرخه امور کشور، بهبود فضای کسب و کار و رفع امضاهای طلایی فسادزا است.

وی افزود: دولت در شرایط سخت مالی، بدهی خود را به سیستم بانکی پرداخت کرده تا توانمند شوند و با اهدای تسهیلات، کمبود نقدینگی واحدهای تولیدی رفع شود. معاون حقوقی رئیس‌جمهور ادامه داد: دوهزار و ۵۰۰ شرکت دانش‌بنیان از سوی دولت و به همت جوانان فارغ‌التحصیل کشور در عرصه‌های مختلف شکل گرفته است.فارس.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید