خبرخوش از قوانین ایثارگران دربرنامه ششم

4
خبرخوش از قوانین ایثارگران دربرنامه ششم
خبرخوش از قوانین ایثارگران دربرنامه ششم

پاراف خبرخوش از قوانین ایثارگران دربرنامه ششم : معاون رییس جمهور و رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران در همایش مسئولان روابط عمومی بنیاد از ابقاء 12 تبصره در برنامه پنجم توسعه که به بنیاد شهید و امور ایثارگران مربوط می شود و همچنین قانون جامع خدمات‌رسانی در برنامه ششم توسعه خبرداد.

معاون رییس جمهور و رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران، با اشاره به تدوین برنامه ششم توسعه و ایجاد زمزمه‌هایی در خصوص عدم توجه به ایثارگران در این برنامه گفت: به دستور رییس جمهور تبصره‌های برنامه پنجم خلاصه شده و به 31 تبصره کاهش پیدا کرده است. در تبصره 30 در این موضوع که برنامه‌ها و احکام برنامه پنجم توسعه به قوت خود باقی است تأکید شده است که 12 تبصره در برنامه پنجم توسعه که به بنیاد شهید و امور ایثارگران مربوط بود و همچنین قانون جامع خدمات‌رسانی در برنامه ششم توسعه به قوت خود باقی مانده است.

حجت الاسلام شهیدی اظهارداشت: در برنامه‌های رییس جمهوری نیز در خصوص درمان، مسکن و اشتغال جامعه شاهد و ایثارگر صحبت شده است و می‌توان گفت تنها نهادی که نام آن در این بخش آمده است، بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به فعالیت‌های دولت تدبیر و امید در خصوص ایثارگران گفت: در این زمینه می‌توان به ابلاغ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران پس از 9 سال وقفه و همچنین دیدار رییس جمهوری با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران که با عشق و علاقه انجام می‌شود اشاره کرد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان با اشاره به فعالیت‌های دولت تدبیر و امید در خصوص ایثارگران گفت: در این زمینه می‌توان به ابلاغ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران پس از 9 سال وقفه و همچنین دیدار رییس جمهوری با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران که با عشق و علاقه انجام می‌شود اشاره کرد.

نماینده ولی فقیه در بنیاد در ادامه در مورد برنامه ویژه بنیاد در روزهای پایانی سال گفت: روز 22 اسفند، مصادف با روز شهید، روز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به دستور امام (ره) در سال 58 است و بنیاد از زمان تأسیس تا امروز طبق اساسنامه تدوین شده رسالت خود در 2 حوزه ترویجی و خدماتی را دنبال کرده است.

معاون رییس جمهوری افزود: از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، هدف بنیاد ایجاد تحول و تعامل بود تا با نگاهی نو وارد عرصه شود. در این مسیر با بررسی مسائل قبلی و چالش‌ها، آسیب‌های بنیاد شناسایی شده و سعی داریم برنامه ای نو و کاربردی برای ادامه راه تدارک ببینیم.

حجت الاسلام والمسلمین شهیدی یکی دیگراز ویژگی‌های روابط عمومی ها را تعامل کامل با رسانه‌ها دانست و گفت: بنده نیز از روز نخست ورود به بنیاد به تعامل با صدا و سیما، خبرگزاری‌ها و مجلس تأکید کردم، چرا که ابزار کار ما رسانه‌ها هستند و اطلاع‌رسانی از این طریق یقیناً مؤثر است.

نماینده ولی فقیه در بنیادشهید اضافه کرد: روابط عمومی بنیاد به یک سند راهبردی و چشم انداز نیاز دارد، همچنان که در بنیاد نسبت به دو مقوله ترویجی و خدمات‌رسانی برنامه ریزی شده است، در روابط عمومی نیز باید اطلاع رسانی بر اساس یک سند راهبردی عملیاتی شود تا از این طریق پیشرفت‌های مورد نیاز حاصل شود.فاش.

4 دیدگاه ها

  1. باسلام فرزند شهید هستم بیشتر از پنج سال است که دبال شغل هستم واز طریق بنیاد شهیدهم اقدام کردم پاسخی دریافت نکردم

  2. باسلام خدمت مسئولین محترم ایثار گران.فرهنگی هستم با29سال و5ماه خدمت.و7ماه اندی درسال66درجبهه های حق علیه باطل درشلمچه درزمان دانشجویی دانشسرا انجام وظیفه می کردم به عنوان بسیجی..الا هرجا می روم که سابقه جبهه ام رادرسنواتم قرا دهند هرمسئولی مطلبی عرض می کنه: یکی میگه درهنگام استخدام رفتی. ودیگری:باید7میلیون بریزی به حساب سازمان بازنشستگی. خلاصه هرکسی بها نه ایی می اورد. کسی هم به قانون جامع ایثارگران توجهی نداره..خواهشمندم جواب قانع کننده ایی شما بدهید…چون اکثر مسئولین کسانی هستند که اصلا دفاع مقدس رایا ندیده اند ویا نرفته اند.بخاطر همین راحت ازاین مورد با کلمه:نمی شود یا به شما تعلق نمی گیرد ویا چند میلیون باید بریزی حساب.ایثارگران را از سرخود خلاص می کنند..لطفا کمک کنید..با تشکر فراوان از شما زحمت کشان گرامی…یا مهدی ادر کنی(عج)

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید