1. هم‌رده
  2. اداری شغلی
  3. اداری و استخدامی
  4. دولت مانع استخدام ها نیست، استخدام فراگیر بعدی در بهار ۹۸

دولت مانع استخدام ها نیست، استخدام فراگیر بعدی در بهار ۹۸

انصاری رئیس سازمان اداری استخدامی

انصاری معاون رئیس جمهور با اشاره به اظهارات لاریجانی در‌باره ممانعت دولت از استخدام نیروی جدید گفت: ‌ممانعت دولت از استخدام نیروی جدید صحت نداشته و دولت همه ساله متناسب با نیاز ادارات آزمون برگزار می‌کند.

به گزارش هم‌رده به نقل از تسنیم، جمشید انصاری در حاشیه بهره‌برداری از بیمارستان پارس‌آباد اردبیل اظهار داشت: آزمون‌های استخدامی همه ساله متناسب با نیاز دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود.

وی افزود: دولت به موضوع استخدام و اشتغالزایی بی توجه نیست و همه ساله متناسب با خروجی ادارات جذب انجام می شود به طوری که در چند سال اخیر نیز همه ساله آزمون برگزار شده است‌.

هفته گذشته رئیس مجلس در ‌دیدار با فعالان اقتصادی، نخبگان و مسئولان استان آذربایجان شرقی گفته بود «جلوی نیرو گرفتن بخش‌های دولتی را گرفته‌ایم، جای بازنشسته‌ها اجازه جذب نیرو ندادیم، به‌دنبال اصلاح ساختار بودجه هستیم که به‌سادگی رخ نخواهد داد ولی باید کارهای کارشناسی عظیمی صورت گیرد».

آزمون استخدام سراسری سال آینده، بهار ۹۸ برگزار می شود

مهندس جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: نخستین آزمون استخدامی جذب نیرو برای دستگاه های اجرایی و سازمان های دولتی سال آینده، در بهار ۹۸ انجام می شود.

آخرین آزمون سراسری سال جاری برای استخدام و به کارگیری نیروی انسانی دستگاه های اداری و اجرایی در اسفند ۹۷ برگزار می شود. در پنج سال گذشته بیش از ۱۵۰ هزار نفر در نهادها و دستگاه های اجرایی جذب و شاغل شده اند.

وی بیان کرد: بر اساس قانون در قبال خروج نیروی انسانی از بدنه دولت، نیروهایی جایگزین آنها می شوند و در طول سال های مختلف بر اساس شرایط تعداد این افراد، متغیر و کم و زیاد می باشد.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور بیان کرد: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نیاز نیروی انسانی این بیمارستان را به سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرده و مراحل جذب و استخدام نیروها انجام می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست