دولت عدالت در پرداختی‌های کارکنان را اجرا کند

0
دولت عدالت در پرداختی‌های کارکنان را اجرا کند
دولت عدالت در پرداختی‌های کارکنان را اجرا کند

پاراف دولت عدالت در پرداختی‌های کارکنان را اجرا کند : کمال‌الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با تاکید بر تخصیص اعتبار برای مترو و فضای سبز به منظور مقابله با آلودگی هوا گفت: دولت در اسرع وقت عدالت در پرداختی‌های کارکنان خود را مجدانه در برنامه کاری خود قرار دهد.

انتظار می‌رود تا دولت در اسرع وقت عدالت در پرداختی‌های کارکنان خود را مجدانه در برنامه کاری خود قرار دهد و انتظار می‌رود تا دولت سرمایه‌گذاری‌های خارجی در شرایط پساتحریم را به مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته اختصاص دهد. تا ظرفیت‌های شغلی برای جمعیت عظیم بیکاران در این مناطق فراهم شود.

 کمال‌الدین پیرموذن در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (۲۹ آذر ۹۴) گفت: انتظار می‌رود تا دولت با تخصیص اعتبارات لازم جهت توسعه مترو و گسترش فضای سبز اقدامات لازم را جهت بهبود محیط زیست فراهم کرده و به داد شهروندان ایران و تهران برسد.

وی افزود: انتظار می‌رود تا دولت در اسرع وقت عدالت در پرداختی‌های کارکنان خود را مجدانه در برنامه کاری خود قرار دهد و انتظار می‌رود تا دولت سرمایه‌گذاری‌های خارجی در شرایط پساتحریم را به مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته اختصاص دهد. تا ظرفیت‌های شغلی برای جمعیت عظیم بیکاران در این مناطق فراهم شود.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید رسیدگی به وضعیت پدیده شاندیز و سپرده‌گذاران موسسه میزان در اولویت قرار گیرد و به حقوق آن‌ها رسیدگی شود.

پیرموذن در پایان خاطرنشان کرد: بساط تندروی در دانشگاه‌ها را باید جمع کرد و رسانه ملی باید در جهت افزایش مشارکت مردمی گرم‌کردن تنور انتخابات حرکت کند.فارس.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here