اعطای يك كارت هوشمند چند منظوره به فرهنگیان

0

پاراف اعطای يك كارت هوشمند چند منظوره به فرهنگیان : ك كارت سرمايه فرهنگيان با حضور سيدمحمد بطحايي، معاون توسعه مديريت و پشتيباني وزير آموزش و پرورش، خيرالله بيرانوند، مدير عامل بانك سرمايه و جمعي از مديران ارشد آن دو سازمان در ساختمان رجايي وزارت آموزش و پرورش رونمايي شد.

به گزارش روابط عمومي بانك سرمايه، در مراسم رونمايي از تك كارت سرمايه فرهنگيان كه امروز دوشنبه، 30 شهريور ماه در محل ساختمان رجايي وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، سيدمحمد بطحايي، معاون توسعه مديريت و پشتيباني وزير آموزش و پرورش اظهار داشت: امروز محصولي رونمايي مي گردد كه فرايند ارائه خدمات رفاهي به فرهنگيان را بهبود بخشيده و تسهيل خواهد نمود.

بطحايي تصريح كرد: تك كارت سرمايه فرهنگيان در آغاز تعدادي از امكانات آن مورد استفاده قرار مي گيرد كه به تدريج اين دايره تا جايي توسعه مي يابد كهفرهنگياننياز به معرفي نامه براي استفاده از خدمات درماني و مهمانسراهاي آموزش و پرورش نخواهند داشت.

معاون توسعه مديريت و پشتيباني وزير آموزش و پرورش همچنين افزود: نظر به اهميت موضوع بيمه تكميلي، با استفاده از اين محصول فرهنگيان ديگر مجبور نيستند اسناد پزشكي را از مراكز تحويل گرفته و به شركت هاي بيمه اي ارائه دهند بلكه فرايندهاي دريافت خدمات بيمه اي با همين كارت انجام خواهد گرفت.

وي در بخش ديگري از سخنان خود بيان داشت: در اين طرح تمامي پرسنل آموزش و پرورش كارت الكترونيكي ويژه اي دريافت مي كنند كه بواسطه آن مي توانند در قالب سياست هاي انگيزشي و رفاهي طراحي شده از سوي وزارت آموزش و پرورش از خدمات و تسهيلات متنوعي بهره مند شوند.

بطحايي همچنين اظهار داشت: تك كارت سرمايه فرهنگيان كه نخستين كاركرد آن كارت شناسايي است تا پايان فصل پاييز براي همه فرهنگيان صادر و كارت‌هاي شناسايي قبلي ابطال مي‌شود كه در مرحله نخست اين كارت براي شاغلان صادر مي‌شود و در مراحل بعد بازنشستگان نيز مشمول آن مي‌شوند.

خيرالله بيرانوند، مديرعامل بانك سرمايه نيز در اين مراسم اظهار داشت: يكي از جديدترين محصولات بانكداري الكترونيك بانك سرمايه، تك كارت سرمايه فرهنگيان است كه طي تفاهم نامه اي با وزارت آموزش و پرورش، در خدمت فرهنگيان فرهيخته قرار مي گيرد.

وي افزود: تك كارت سرمايه فرهنگيان به عنوان يك كارت هوشمند چند منظوره با پيش بيني كاربردهاي متعدد در يك كارت توليد شده است كه از آن جمله مي تواند به عنوان كارت بانكي، كارت پرسنلي، كارت تردد، كارت بليط، كارت بيمه، كارت خدمات رفاهي و كارت تخفيف و عضويت در باشگاه مشتريان سرمايه ايرانيان مورد استفاده قرار گيرد.

مديرعامل بانك سرمايه اظهار داشت: تك كارت با بهره گيري از قابليت كارت هاي بانكي، به عنوان ابزاري كارآمد براي پاسخگويي به نياز مشتريان جهت استفاده از سرويس دستگاه هاي خودپرداز، پايانه هاي فروشگاهي، خدمات اينترنت بانك، تلفن بانك، موبايل بانك و sms بانك طراحي و توليد شده است.

بيرانوند با اشاره به مزيت هاي باشگاه مشتريان سرمايه ايرانيان اظهار داشت: يكي از ويژگي هاي اين باشگاه، گارانتي خريد توسط بانك سرمايه است كه اگر كالايي به صورت مجازي خريداري شود، بانك سرمايه ارسال كالا توسط فروشنده و عرضه كننده را تضمين مي كند.

وي بيان داشت: از اهداف مهم تك كارت سرمايه فرهنگيان جلوگيري از اتلاف وقت، صرفه جويي در هزينه هاي رفت و آمد و حمايت از توليدات داخلي مي باشد.

گفتني است در پايان اين مراسم تفاهم نامه همكاري بين بانك سرمايه و وزارت آموزش و پرورش امضا و مبادله گرديد.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید