1. هم‌رده
  2. اداری و استخدامی
  3. طرح ها و بنرهای گرافیکی هفته دولت در سال ۹۵ به همراه شعار هفته دولت

طرح ها و بنرهای گرافیکی هفته دولت در سال ۹۵ به همراه شعار هفته دولت

هم‌رده طرح ها و بنرهای گرافیکی هفته دولت در سال ۹۵ به همراه شعار هفته دولت :دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت شعار هفته دولت را  “اقدام و عمل ملت-دولت؛ امیدوار و استوار” اعلام کرده است.

دستگاههای دولتی معمولا بنرها و یا استندهایی را به جهت بزرگداشت این هفته مورد استفاده قرار می دهند. ما برای شما طرح ها و بنرهای گرافیکی را در سایزهای مختلفی طراحی نموده ایم، که می توانید از آنها استفاده کنید. شعار هفته دولت در سال ۹۵ هم در طراحی بنرهای فوق مورد لحاظ قرار گرفته شده است.

علت نامگذاری هفته دولت چیست؟

دولت شهید رجائی، نخستین دولت مکتبی بود که پس از حاکمیّت لیبرالها در کشور، عهده‏ دار امور مملکت گردید و در آن دوره‏ ی بحرانی حداکثر تلاش و کوشش خود را برای خدمت به اهداف مقدس انقلاب صادقانه اعمال کرد تا آنجا که جان خویش را بر سر آن نهادند.

پس از عزل بنی صدر، دشمنان انقلاب، سعی در براندازی حکومت اسلامی با از میان بردن مسؤولین نظام کردند و فاجعه جانگداز هفتم تیر ۱۳۶۰، که منجر به شهادت شهید مظلوم بهشتی و ۷۲ تن از یاران امام و انقلاب گردید، ثمره‏ ی‏ تصمیم شیطانی استکبار جهانی و دشمنان انقلاب بود.

گرچه عکس‏ العمل سریع، قاطع و انقلابی رهبر کبیر انقلاب و ملّت بزرگ ایران هرگونه ابتکار عمل را از آن‏ ها سلب نمود ولی کار به‏ زعم دشمنان هنوز به اتمام نرسیده بود و طرح نابودی مسؤولین طراز اوّل مملکت در رأس فعالیتهای آن‏ ها قرار داشت.

دبیرخانه شورای اطلاع‌رسانی دولت شعار هفته دولت را اعلام کرد. “اقدام و عمل ملت-دولت؛ امیدوار و استوار” به عنوان شعار هفته دولت اعلام شد.

بدین‏ ترتیب واقعه هشتم شهریور در همان سال به وقوع پیوست و رئیس جمهور محبوب محمدعلی رجائی و نخست‏ وزیر متفکّر و دانشمندش حجت‏ الاسلام و المسلمین دکتر محمدجواد باهنر در انفجار دفتر نخست وزیری به درجه‏ ی رفیع شهادت نائل آمدند.هم‌رده.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست