بزرگترین منکر در شهرداری تهران از نگاه قالیباف

0
بزرگترین منکر در شهرداری تهران از نگاه قالیباف
بزرگترین منکر در شهرداری تهران از نگاه قالیباف

پاراف بزرگترین منکر در شهرداری تهران از نگاه قالیباف : محمدباقر قالیباف، شهردار تهران در همایش شوراهای نماز و امر به معروف شهرداری تهران با بیان اینکه حل مشکلات مردم به خصوص در حوزه اقتصاد بسیار مهم است، گفت: این موضوع به قدری مهم است که امام خمینی (ره) می گوید که اگر مشکلات اقتصادی را حل نکنیم، انقلاب با شکست مواجه شده و از سوی دیگر نیز می فرمایند اگر انقلاب شکست نخورد، نشان دهنده رحمی است که خدا آن را به برکت امام حسین (ع) به ما داده است.

به گزارش ÷اراف به نقل از ایسنا، شهردار تهران با بیان اینکه ایمان، بصیرت، توجه به ارزش ها و… نگهدارنده نظام و ساختار دینی است، ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر یک عهد دینی است که برای انسان های واقعی مسئولیت پذیری می آورد.

شهردار تهران گفت: بزرگترین منکر در شهرداری تهران، فساد و حرام‌خواری است که باید با آن مبارزه کرد.

قالیباف با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر یکی از مسئولیت های جدی جامعه است، گفت: روز گذشته برای من 4 لوح تقدیرنامه آوردند که برای برنامه امروز امضا کنم اما این کار را نکردم، چراکه معتقدم برای نماز آنقدر کار نشده که قابل تقدیر باشد.

وی با بیان اینکه چندی پیش شهرداری تهران را به عنوان اولین دستگاه در گسترش اقامه نماز انتخاب کردند، تصریح کرد: نمی خواستم در این برنامه شرکت کنم اما از آنجایی که ممکن بود بی ادبی و بی حرمتی تلقی شود، به این مراسم رفته و در سخنرانی عنوان کردم که مظلومیت نماز امروز مشخص شد چراکه شهرداری تهران جزء تنبل ترین های اقامه نماز است اما در این جمع اول و نمونه شده است.

قالیباف با بیان اینکه بزرگترین معروف در شهرداری تهران کار و تلاش است، گفت: منظور من کار و تلاشی است که برای خدا باشد و اگر خدا آن را ببیند، برای ما بس است و بزرگترین معروف از دید ما خدمت به مردم محروم و خدمت صادقانه است.

وی با بیان اینکه ارتقای کیفیت زندگی در شهر، امر به معروف شهرداری تهران است، گفت: بزرگترین منکر در شهرداری تهران فساد و حرام خواری است که باید با آن مبارزه کرد.

شهردار تهران با بیان اینکه زحمت ها در حدی نیست که دین مان را به نماز ادا کنیم، گفت: امر به معروف و نهی از منکر مسئولیت اجتماعی می آورد و این مسئولیت جزو الزامات اعتقادی، اخلاقی و رفتاری در جامعه است.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here