کورسوی ستاره ها در آسمان کیفیت خودروهای وطنی!

0
کورسوی ستاره ها در آسمان کیفیت خودروهای وطنی!
کورسوی ستاره ها در آسمان کیفیت خودروهای وطنی!

پاراف کورسوی ستاره ها در آسمان کیفیت خودروهای وطنی! : گزارش رده‌بندی کیفی خودروهای سواری تولیدی در شهریور ماه امسال منتشر شد.

واقعا تاسف آور است که چرا خودروهای تولید داخل اغلب دارای یک یا دو ستاره کیفیت از ۵ ستاره هستند!

براساس این گزارش در گروه خودروهای با سطح قیمتی کمتر از ۲۵ میلیون تومان، تمام خودروهای قرار ‌گرفته در این گروه تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. خودروهای تیبا، سایپا ۱۳۲، سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۱۱ و سایپا ۱۳۱ تولیدی پارس خودرو در این گروه قرار دارند.

گروه خودروهای با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان، پنج خودروی تندر ۹۰ اتوماتیک، پارس تندر، تندر ۹۰ ایران خودرو، تندر ۹۰ پارس خودرو و رانا سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

چهار خودروی نیو ام‌وی‌ام ۳۱۵، پژو ۲۰۶ صندوق‌دار، پژو ۲۰۶ و دنا نیز دو ستاره کیفی دارند. دیگر خودروهای این گروه شامل سمند، پژو پارس، پژو ۴۰۵، ام‌وی‌ام ۱۱۰S و تیبا ۲ نیز تنها یک ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

گروه خودروهای با سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان، سه خودروی جک j۵، برلیانس H۳۲۰ و برلیانس H۳۳۰ معادل دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند. دیگر خودروهای این گروه شامل آریو، نیو ام‌وی‌ام X۳۳، ام‌وی‌ام ۵۵۰ و لیفانX۶۰ نیز تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را به دست آورده‌اند.

گروه خودروهای با سطح قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان نیز، کیا سراتو سه ستاره کیفی را کسب کرده است. دو خودروی تیگو ۵ و جک S۵ نیز دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان نیز دو خودروی نیومزدا ۳ و سوزوکی گراند ویتارا سه ستاره از پنج ستاره کیفی را به دست آورده‌اند.ایسنا.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید