وام یک ساعته برای بازنشستگان و کارمندان دولت

0

پاراف وام یک ساعته برای بازنشستگان و کارمندان دولت : فرایند بعضاً پیچیده و دشوار بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات به مردم بر کسی پوشیده نیست و همه به این اذعان دارند که اگر بخواهند از بانک وام بگیرند باید خوان های فراوانی را پشت سر بگذارند.
همین موضوع باعث شد تا موسسات و صندوق های غیرمجاز جایگزین بانک های دولتی و خصوصی نزد گروهی از مردم شوند چراکه انجام تمام مراحل دریافت تسهیلات از بانک های مجاز برای عده ای از مردم دشواری های خاصی را دارد.
هر چند اعمال شرایط پیچیده برای پرداخت تسهیلات به مردم علاوه بر موسسات غیرمجاز به ذائقه عده ای دیگر از اشخاص حقیقی هم خوش آمده و موجب شده تا با راه اندازی شرکت‌های مشاوره وام بانکی به فعالیت های بانکی البته از نوع پرداخت تسهیلات روی بیاورند و در نهایت موجب ضرر و زیان گروهی از مردم شوند.
در همین کش و قوس اما شاهد تبلیغات اشخاص حقیقی در سطح شهر هستیم که تلاش می کنند با درج آگهی های تبلیغاتی وسوسه انگیز توجه مردم را جلب کنند.
در آگهی هایی که توسط این اشخاص منتشر شده اینطور آمده است که کارمندان دولت و بازنشستگان می توانند ظرف یک ساعت وام بگیرند! خبرنگار تسنیم به همین منظور با یکی از این افراد تماس گرفت و وی در پاسخ گفت که می تواند تا سقف هفت میلیون تومان وام با سود 2.5 درصدی به کارمندان دولت بدهد.
وی می گوید: این وام بنا به انتخاب مشتری می تواند در دوره های زمانی 12، 18 و 24 ماهه باشد. همچنین نیازی به ضامن نیست و تنها داشتن دسته چک کفایت می کند.
این فرد که خود را متولی موسسه بازرگانی … معرفی می کند در ادامه همچنین تأکید دارد اگر فردی قصد دریافت وام از این شرکت را دارد می تواند با در اختیار داشتن آخرین فیش حقوقی، حکم کارگزینی، صورت حساب سه ماهه، دسته چک و کارت ملی به دفتر مرکزی مراجعه کند.
وی البته در پاسخ به اینکه آیا این موسسه مجوز رسمی دارد یا خیر تأکید می کند که خیر مجوز نداریم و به صورت شخصی فعالیت می کنیم!
کارمندان و کارکنان دولت نباید فریب اینچنین تبلیغاتی را بخورند.*تسنیم.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید