افزایش ارائه خدمات الکترونیک به ایثارگران

0
آخرین اخبار و مطالب ایثارگران رزمندگان آزادگان
آخرین اخبار و مطالب ایثارگران رزمندگان آزادگان

پاراف افزایش ارائه خدمات الکترونیک به ایثارگران : علیرضا امینی سرپرست اداره کل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران از افزایش ارائه خدمات الکترونیک به ایثارگران خبر داد.

در آینده نزدیک بخش صدور کارت ایثارگری، درخواست وام مسکن، درخواست اشتغال و درخواست ایثارگران برای کمیسیون پزشکی از طریق برقراری ارتباط با دستگاه‌هایی مانند بانک مرکزی، وزارت کشور، وزارت امور اقتصاد و دارایی، سازمان ثبت و احوال و سایر دستگاه‌ها در پورتال بنیاد شهید و امور ایثارگران راه‌اندازی می‌شود.

 ارائه خدمات الکترونیکی به‌منظور حفظ کرامت ایثارگران و کاهش مراجعات را از محوری‌ترین برنامه‌های سال جاری بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست و گفت: این اقدامات بر اساس برنامه توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی سازمان و تأکیدات ریاست عالی بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام می‌شود.

وی افزود: هم‌اکنون در دو محور ارائه خدمات و ایجاد ارتباط الکترونیکی، تعامل با دستگاه‌های مهم کشوری به‌منظور استعلامات دوطرفه و صحت سنجی اطلاعات در دستور کار این اداره کل قرار دارد. در آینده نزدیک بخش صدور کارت ایثارگری، درخواست وام مسکن، درخواست اشتغال و درخواست ایثارگران برای کمیسیون پزشکی از طریق برقراری ارتباط با دستگاه‌هایی مانند بانک مرکزی، وزارت کشور، وزارت امور اقتصاد و دارایی، سازمان ثبت و احوال و سایر دستگاه‌ها در پورتال بنیاد شهید و امور ایثارگران راه‌اندازی می‌شود.ایثار.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید