افزایش مراکز درمانی طرف قرارداد توسط ساتا به منظور خدمت رسانی بهتر به ایثارگران

0

پاراف افزایش مراکز درمانی طرف قرارداد توسط ساتا به منظور خدمت رسانی بهتر به ایثارگران : به منظور تسریع و تسهیل در ارایه خدمات درمانی به جانبازان تحت پوشش در استان مرکزی، تعداد مراکز درمانی طرف قرارداد در این استان افزایش یافت.

آمار مراکز دولتی ۴۵ مورد، مراکز خصوصی ۱۷۶ مورد و مراکز نظامی ۱۲ مورد (در مجموع ۲۳۳ مرکز) می باشد که در سال جاری و به همت اداره خدمات درمانی این استان مورد بررسی قرار گرفتند و پس از کسب اطمینان از کیفیت خدمات این مراکز، قرارداد مربوطه تمدید یا قرارداد جدید منعقد گردید.

همچنین اداره کل تأمین اجتماعی نیروهای مسلح استان تهران بمنظور افزایش کیفیت خدمات رسانی به بازنشستگان تحت پوشش، اقدام به برگزاری نشست توجیهی امور فنی بازنشستگی، با حضور نمایندگان کانون های بازنشستگی آجا، ناجا، سپاه و ودجا استان تهران، کانون های شهرستان های استان و دفاتر تابعه ( ۲۳ کانون و دفتر ) نمود.

در ادامه، سرهنگ مقدم مدیر محاسبات فنی این اداره کل ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، گفت: سال ۱۳۹۴ به فرموده مقام معظم رهبری مزین به سال ((دولت و ملت؛ همدلی و همزبانی)) می باشد که ادارات بازنشستگی، کانون ها و دفاتر می بایست به صورت ید واحده در راستای اهداف عالی نظام به جامعه هدف خدمات شایسته ارائه نمایند.

در این نشست، سرهنگ قنبرپور مدیرکل تأمین اجتماعی نیروهای مسلح استان تهران با بیان سخنانی به تشریح برنامه های سازمان بازنشستگی در سال ۱۳۹۴ پرداخت و اظهار داشت: در سال جاری امور رفاهی سازمان بازنشستگی به جهت رفاه حال بازنشستگان و بر اساس جامعه آماری، به کانون ها واگذار شده است.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید