کارمندان و بازنشستگان چگونه اقساطی سفر کنند

1
کارمندان و بازنشستگان چگونه اقساطی سفر کنند
کارمندان و بازنشستگان چگونه اقساطی سفر کنند

پاراف کارمندان و بازنشستگان چگونه اقساطی سفر کنند : کارمندان و بازنشستگان به دلیل حقوق و دستمزد پایین، کمتر پیش می آید که بتوانند به همراه خانواده به سفر دسته جمعی بروند. از طرفی سفر به شما این امکان را می دهد که کمی فشارهای روحی و جسمی را از خود دور کنید. به گزارش پاراف مسافرت از هر نوعی که باشد باعث می شود برای مدتی از زندگی عادی خود دور شوید و همین مسئله به تنهایی انرژی زیادی به شما می دهد. اینکه بخواهید برنامه روزانه خود را کمی تغییر دهید، می تواند به عنوان نوعی درمان محسوب شود و این کار از کسل و خسته شدن فکر و جسم جلوگیری می کند. بزرگی می گفت: “هر تغییر و تنوعی به اندازه استراحت خوب است”.

ما در اینجا به شما خواهیم گفت که چگونه به مسافرت بروید و بعد هزینه های آن را بصورت اقساطی پرداخت کنید.این توصیه ها برای شما راهگشا خواهد بود:

۱- سازمان بازنشستگی کشوری اقدام به راه اندازی طرح خاتم (خدمات الکترونیکی و تورهای مسافرتی) برای بازنشستگان نموده است. قیمت این تورها با تخفیفات و شرایط ویژه ارائه می شود. بازنشستگان کشوری می توانند برای ثبت نام در اینگونه تورها اینجا را کلیک کنند.

۲- شرکت خدمات هوایی مسافرتی زاگرس متعلق به صندوق ذخیره فرهنگیان تسهیلات فراوانی را برای کارمندان و بازنشستگان و سایر متقاضیان فراهم کرده است. این شرکت بیش از ۴۰ سال سابقه در صنعت گردشگری داشته و عضو یاتا بوده و با هدف ارائه خدمات با کیفیت عالی و سود رسانی به جامعه اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان در سال ۱۳۸۱به تملک صندوق ذخیره در آمد.فروش تور و خدمات گردشگری با قیمت های رقابتی و ارائه تسهیلات با کارمزد پایین از ویژگی های خدمات ارائه شده به فرهنگیان محترم می باشد. این شرکت با اخذ مجوزهای لازم تمامی خدمات قابل ارائه در صنعت گردشگری را در اختیار هموطنان عزیز قرار می هد.

در این شرکت ۷۰ درصد مبلغ تور بصورت اقساطی و مابقی بصورت نقد دریافت خواهد شد. بازپرداخت وام برای فرهنگیان ۱۰ ماهه و با نرخ یک درصد و برای سایر کارمندان و متقاضیان ۶ ماهه و بانرخ۳درصد می باشد. فرهنگیان، کارمندان و سایر متقاضیان برای اطلاعات بیشتر می توانند از اینجا اقدام کنند.

۳- شرکت باشگاه گردشگری ایرانیان متعلق به بانک گردشگری، با همکاری بانک گردشگری و به منظور توسعه و تسهیل سفر برای اقشار مختلف جامعه اقدام به اعطای تسهیلات سفر نموده است. سقف وام سفر این شرکت ۵ میلیون تومان است. نرخ سود این وام ۲۲درصد و مدت بازپرداخت آن ۱۲ ماه می باشد. مبلغ قسط وام ۵ میلیون تومانی آن با اقساط ۱۲ ماهه حدود ۴۶۰ هزار تومان است. برای دیدن شرایط این وام اینجا را کلیک کنید.پاراف.

1 نظر

  1. سلام،،،متاسفانه بیشترقوانین مربوط به ایثارگران،فقط روی کاغذآمده وبنام ایثارگرو….‌خصوصاًاموراستخدامی،فرزندان،ومعوقات وحقوق اعطایی،اصلا کسی بغکرایثارگران نیست،،مسولان بنیادفقط حقوق میگیرندتا سه کلمه بگویند،،،نداریم،نمیدانیم،،بماچه،،فقط بنام خانواده معززشهداونیزایثارگران،،چه بگویم،،بمامیگویندمگربرای پول رفتیدجبهه؟پس عزیزم کارمندومدیربنیادی،،،شمایکماه بدون حقوق کارکن،،دیکه توپ وگلوله نیست،، شکنجه گاههای عراق نیست،،،ساختمان شیک ونوسازبنیاده،،،راستی اینهمه ساختمان وکارمندوتشکیلات به چه دردخانواده های مامیخوره،،سالیانه میلیاردها تومان صرف هزینه شماوساختمانهاتون میشه،،که بزنیدتوذوق ارباب رجوعی که اسمش نان دونی هزاران گوینده نه نداریم نیامده،نکفتن،کی،،،چی،،کجا،،وای برشما،،

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here