سامانه کارکنان نظام اداری کشور (کارمند ایران)

1

پاراف سامانه کارکنان نظام اداری کشور (کارمند ایران) : کارمندان و کارکنان دولت، کارگران، ایثارگران و رزمندگان، بازنشستگان و بیمه شدگان وزارتخانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، عمومی و خصوصی نیاز هایی دارند که مجبورند مداوما آنها را برطرف نمایند. دسترسی مداوم به اینگونه نیازها مستلزم صرف وقت و هزینه زیاد است.

برای ورود به سامانه کارکنان نظام اداری کشور ( کارمند ایران) به نشانی اینترنتی www.karmandiran.ir مراجعه کنید.

هم اکنون رفع بسیاری از اینگونه نیازها و خدمات بصورت اینترنتی و آنلاین ارائه می گردد.

خدماتی همچون:

دریافت فیش حقوقی

دریافت احکام کارگزینی

ثبت نام وام و تحصیلات

تکمیل فرم اطلاعات کارمندی یا اداری استخدامی

انواع درخواست های آنلاین

فرم های شکایت و یا انتقاد از ارائه خدمات

پرسش و پاسخ یا مشاوره آنلاین اداری، شغلی و استخدامی

محاسبه آنلاین اقساط و سود سپرده ها

خرید های آنلاین

و بسیاری خدمات اینترنتی و آنلاین دیگر.

ما در سامانه خدمات آنلاین پاراف همه این موارد را بصورت یکجا برای شما کارمندان و کارکنان دولت، کارگران، ایثارگران و رزمندگان، بازنشستگان و بیمه شدگان وزارتخانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، عمومی و خصوصی عزیز و گرامی فراهم نموده ایم.

شما دیگر نیازی نیست هر بار به جستجوی پر هزینه و وقت گیر اینگونه خدمات بپردازید.

برای استفاده از این خدمات به سایت پاراف و قسمت خدمات آنلاین مراجعه کرده و از لیست خدمات تهیه شده استفاده کنید. در صورتی که در دسترسی به لینک های معرفی شده مشکلی رخ داده است و یا دسترسی شما کاملا قطع گردیده از طریق صفحه تماس با پاراف ما را مطلع کنید.

همچنین اگر خدماتی وجود دارد و یا صفحه آنلاینی برای ارائه خدمات به کارمندان و کارکنان دولت، کارگران، ایثارگران و رزمندگان، بازنشستگان و بیمه شدگان وزارتخانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، عمومی و خصوصی وجود داشته و از نظر ما دور مانده است، می توانید آن را به پاراف معرفی کنید تا در سامانه خدمات آنلاین پاراف درج گردد.

یک دیدگاه

  1. alireza fallah, [۱۵.۰۶.۱۶ ۱۷:۴۳]
    ۹۰ درصد کارکنان کمتر از ۲ میلیون تومان دریافت می‌کنند
    «هم‌اکنون بیش از ۹۰ درصد همکاران ما ، حقوق دریافتی‌شان کمتر از دو میلیون تومان است، در حالی که پرداختی بعضی از دستگاه‌ها به کارمندان خود تا سه میلیون وچهارمیلیون تومان می‌رسد.
    تعدادی از همکاران قراردادی حتی حقوق زیر یک میلیون تومان هم دریافت می‌کنند. با توجه به مخارج زندگی ، این حقوق دریافتی کفاف زندگی کارمندان را نمی‌دهد.» هیات وزیران در نهم تیرماه ۱۳۹۲ بخشنامه‌ای را به تصویب رساند که براساس آن ۱۱ وزارتخانه، شش معاونت ریاست‌جمهوری و یک بنیاد موظف به افزایش حقوق کارکنان خود تا سقف ۳۵ درصد شدند.ولی ما نه‌فقط حقوق دریافتی بلکه از نظر نیروی انسانی درکادراداری ومالی نیز با مشکلات فراوان روبه‌رو هستیم.»وهرکارمندبایدحداقل چندکارراانجام دهد
    ضمن اینکه توضیحات رئیس سازمان ومسئولین درباره حقوق دریافتی کارکنان را قانع‌کننده نمی دانم، . .. این افزایش حقوق باید از طرف آقای نوبخت (معاون برنامه‌ریزی رئیس‌جمهوری) انجام شود.»وبخشنامه هاراروشن وشفاف صادرنمایندواگرهدف این بوده تاتبیعضات حقوقی کارکنان برداشته شوداین افزایش بایدبه کلیه کارمندان رسمی وقراردادی تعلق بگیردیا۳۵درصدفقط به کارکنانیکه پایه حقوقی انان کم است تعلق گیرد.خواهش حقیرازهمکاران این است که موضوع تازمانیکه قانون مدیریت خدمات کشوری دوره ازمایشیش راطی میکندازطریق روزنامه هاوسایت هاوسازمان مدیریت ویاهرمرجع که میدانندمفیداست پیگیری شودودرقانون صرف نظرازپستهای کارشناسی موضوغ افزایش حقوق برای کلیه کارکنان پیش بینی شودودرافزایشهابه سقف پرداختی دراحکام توجه شودتاحق وحقوق همکارانیکه استخدام قبل از۸۶بوده اندوآنجاهم درخصوص افزایش حقوق انان کوتاهی صورت گرفته است جبران شود.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید