عضویت در کانال خبری هم رده در پیام رسان های داخلی و خارجی

پاراف عضویت در ابزار فید خوان یا خبرخوان RSS سایت پاراف : RSS اخبار اداری شغلی اقتصادی : آر.اس.اس قابلیتی ساده است که به کاربران اجازه می دهد که تازه ترین و جدیدترین اخبار و مطالب بخش های مختلف سایت پاراف را بدون مراجعه به آن وبگاه، و با استفاده از برنامه های خبرخوان یا فید خوان بطور خودکار دریافت و با صرف زمان کمی مطالعه نمایند.

به این اسناد که حاوی اطلاعات هستند، فید (Feed) و به برنامه هایی که اطلاعات موجود در فیدها را بطور خودکار دریافت کرده و نمایش می‌دهند،فیدخوان (Feed Reader) و یا خبرخوان آر.اس.اس گویند.

برای استفاده از اخبار سایت پاراف، آدرس RSS  دسته ها و موضوعات زیر را در قسمت فید خوان وبلاگ یا سایت خود کپی کنید.

دسته اداری شغلی  http://paraf.ir/office-job/feed/
 دسته مالی محاسباتی  http://paraf.ir/economic-financial/feed/
 دسته آراء دیوان عدالت اداری  http://paraf.ir/office-job/court-decisions/feed/
 دسته ایثارگران و رزمندگان  http://paraf.ir/office-job/veterans-warriors/feed/
 دسته بیمه و بازنشستگی  http://paraf.ir/office-job/insurance-pensions/feed/
 دسته سازمانی تشکیلاتی  http://paraf.ir/office-job/institutional-organization/feed/
 دسته کار و شغل  http://paraf.ir/office-job/employment-and-jobs/feed/
 دسته مالی محاسباتی  http://paraf.ir/economic-financial/financial-computing/feed/
 دسته مهارت و مدیریت  http://paraf.ir/office-job/management-skills/feed/
دسته قوانین و مقررات  http://paraf.ir/rules-regulations/feed/

 RSSچیست؟

RSS مخفف Rich Site Summary به معنی “چکیده سایت” یا “مختصر و مفید سایت” است و به شما این امکان را می دهد تا از آخرین مطالب و عناوین سایت یا وبلاگ های مورد علاقه تان باخبر شوید بدون آنکه مجبور باشید روزانه به آنها رجوع کنید.

درست است که این روزها با ظهور کانال های تلگرام و اپلیکیشن های گردآورنده خبر، فیدخوان های RSS جایگاه گذشته شان را از دست داده اند، اما هستند افرادی که به خاطر مزایای مطالعه اخبار به این روش هنوز هم از چنین اپلیکیشن هایی در موبایل و تبلت شان استفاده می کنند.

استفاده از فیدخوان های RSS برای دنبال کردن اخبار مزایای بسیاری به همراه دارد. هم می توانید سریع تر از باز کردن سایت های منبع با مرورگر مطالب را بخوانید، هم صدها منبع خبری را از یک جا دنبال کنید و هم اینکه به متن اخبار در حالت آفلاین دسترسی داشته باشید.

این سه دلیل و چند موضوع دیگر باعث شده تا استفاده از فیدخوان های خبری برای بعضی افراد از نان شب هم واجب تر باشد، خصوصا کسانی که به دلیل مشغله کاری نمی توانند زمان زیادی را به دنبال کردن خبرها از منابع مختلف اختصاص بدهند.

شما هم با فیدها یا RSS های سایت پاراف همراه شده و آدرس آنها را در سایت و یا وبلاگ خود قرار داده تا بروزترین مطالب و اخبار در سایت شما نیز نمایش داده شود.

لینک عضویت در کانال خبری تلگرام پاراف

به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.