عضویت ایثارگران در صندوق شاهد و حل مشکل بیمه درمانی کلیه ایثارگران

1
شهیدی محلاتی
شهیدی محلاتی

پاراف عضویت ایثارگران در صندوق شاهد و حل مشکل بیمه درمانی کلیه ایثارگران : حجت الاسلام والمسلمین شهیدی، نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از ادامه پوشش درمانی کلیه ایثارگران توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد.

وی تصریح کرد: بر اساس توافق به عمل آمده با جناب آقای نوبخت رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، بیمه درمانی کلیه ایثارگران اعم از شاغلین، بازنشستگان و غیر شاغلین همانند سال گذشته تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار خواهد داشت.

عضو گیری و اعطای تسهیلات به سایر ایثارگران بخش مهمی از برنامه های آتی صندوق قرض الحسنه شاهد است

همچنین افشین سفاهن مدیر عامل صندوق قرض الحسنه شاهد ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت گفت: با بررسی در آیات و روایات و احادیث در می‌یابیم که موضوع قرض الحسنه به صورت خیلی پررنگ و دقیق مورد توجه قرار گرفته است.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد تاکید کرد: به طور قطع حرکت این صندوق بسیار ارزشمند است بدون هیچ چشم داشتی به مشکلات مردم رسیدگی می‌کند و خدمتی بی‌منت با عشق و علاقه را ارائه می‌کند و بر همین اساس است که امام رضا (ع) می‌فرمایند پاداش قرض هجده برابر صدقه است زیرا قرض به دست کسی می‌رسد که خود را برای صدقه خوار و حقیر نکرده است، باید ما با سرلوحه قرار دادن این آیات و احادیث راه خود را هموار سازیم.

وی با بیان اینکه در سال گذشته دست یابی به استانداردهای حسابرسی و حسابداری یکی از موفقیت‌های این صندوق بوده است خاطرنشان کرد: اکنون صندوق قرض الحسنه شاهد دوره میان مدت مدیریتی خود را می‌گذراند که در این دوره باید به استانداردهای ایده‌آل ترسیم شده در این صندوق برسیم.

سفاهن تصریح کرد: عضو گیری سایر ایثارگران و بهره‌مندی آن‌ها از تسهیلات قرض الحسنه شاهد بخش مهمی از برنامه‌های این صندوق در سال آینده است.
وی افزود: خوشبختانه امروز با توجه به نگاه مثبتی که به صندوق قرض الحسنه شاهد معطوف شده است می‌توان از این صندوق به عنوان نمونه‌ای شاخص و موفق برای تمامی ساختارهای مالی کشور ترسیم کرد.*ایثار.

عضویت ایثارگران در صندوق شاهد و حل مشکل بیمه درمانی کلیه ایثارگران

یک دیدگاه

 1. بنام خدا.
  اگرنمایندگان مجلس ویاهئت دولت درعمل می خواستند.برای جانبازان.رزمندگان.آزادگان.وخانواده معظم شهداء کاری بکنند.صددرصدتا حالا کرده بودنند.
  فقط وفقط شعار وحرف بدون عمل.البته ازچند منبع مورد اطمینان شنیده شده.که بعضی ازنمایندگان وهئت دولت مثل.آقایان.عزیزی.باهنر.نوبخت.زنگنه.سنگ اندازی می کنند.
  آقای نوبخت جلوی اجرای کردن سند راهبردی رزمندگان راگرفته است.
  چرانمایندگان درموضوعاتی که خودشان می خواهند.همه باهم دفاع می کنند.وتا نتیجه نگیرنند.ادامه می دهند.
  مگرامام نفرمود.نگذارید ایثارگران درپیچ وخم زندگی بمانند.
  مگراخیرا رهبر فرزانه ومعظم انقلاب طی ابلاغیه بند ۴۷برنامه ششم توسعه اولویت تسهیلات مالی واعطای مسئولیت های دولتی وغیره راصادرنکرد.پس چراکسی عمل نمی کند.ولایت مدارها کی می خواهند کاری بکنند.باتشکر.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید