جزئیات آزمون جدید استخدامی قضاوت و آموزش و پرورش در سال ۹۵

0
جزئیات آزمون جدید استخدامی قضاوت و آموزش و پرورش در سال 95
جزئیات آزمون جدید استخدامی قضاوت و آموزش و پرورش در سال ۹۵

پاراف جزئیات آزمون جدید استخدامی قضاوت و آموزش و پرورش در سال ۹۵: آزمون سراسری قضاوت سال ۱۳۹۵ ویژه داوطلبان با مدرک تحصیلی دانشگاهی در مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد.  به اطلاع عموم متقاضیان ثبت نام در آزمون قضاوت سال ۱۳۹۵ می رساند؛ آزمون سراسری قضاوت در مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد. بر این اساس ثبت نام از داوطلبان در نیمه دوم تیرماه از طریق سایت سازمان سنجش کشور به عمل خواهد آمد. همچنین آزمون، طبق روال سال های گذشته دو مرحله ای (تستی و تشریحی) است و پذیرفته شدگان نهایی به مرحله مصاحبه علمی شفاهی راه می یابند. شرایط لازم برای ثبت نام و شرکت در آزمون و سایر جزئیات مربوط در اطلاعیه های بعدی خواهد آمد.

این آزمون صرفاً ویژه داوطلبان با مدرک تحصیلی دانشگاهی است و لذا شرایط آزمون حوزوی و زمان برگزاری آن متعاقباً از طریق پرتال جامع معاونت منابع انسانی قوه قضاییه اطلاع رسانی خواهد شد.

نعمت الله موسی پور معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان از برگزاری آزمون جامع ویژه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال گذشته، در مردادماه سال جاری خبر داد.  نعمت الله موسی پور در خصوص نحوه ساماندهی و برگزاری آزمون جامع ویژه افراد پذیرفته شده در آزمون استخدامی سال گذشته گفت‌: اکنون پذیرفته شدگان مرحله دوم، دوره تحصیلی خود را آغاز کردند و مشغول گذراندن هفته سوم آن هستند که بعد از این دوره، در مردادماه آزمون جامع برگزار می شود.

وی با بیان اینکه نزدیک به سه هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در دانشگاه فرهنگیان آموزش می بینند، عنوان کرد: سایر پذیرفته شدگان در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی دوره های آموزشی را می گذرانند.

این آزمون در دو نوبت انجام می شود و چنانچه فردی به هر دلیلی نظیر عدم حضور یا قبولی در دوره اول موفق نشود، می توانند در نوبت بعدی آزمون که یک هفته پس از آزمون نوبت اول برگزار می شود، شرکت کنند.

موسی پور افزود: درصورتی که فردی بعد از شرکت در دو نوبت آزمون باز هم نمره قبولی را اخذ نکند با همان امتیاز به آموزش و پرورش معرفی شده و تصمیمات لازم را آموزش و پرورش اتخاذ می کند.

همچنین معاون پژوهشی،برنامه ریزی ومنابع انسانی آموزش و پرورش خراسان‌شمالی در شورای آموزش و پرورش استان افزود: با توجه به استخدام ۲۰ هزار نفر نیرو امسال در آموزش و پرورش، از مجموع این تعداد ۱۶۹ نفر به صورت پیمانی و ۱۷۳ نفر نیز در قالب دانشگاه فرهنگیان در استان جذب می‌شوند. قنبر علی خوش آینه با بیان اینکه این نیروها مهرماه سال آینده بکارگیری خواهند شد،گفت: در مهر ماه سال گذشته۳۶۰نفر نیروی حق التدریس جذب و امسال نیز ۴۰ نفر جذب خواهند شد.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here