آغاز فعالیت سامانه میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد و وزارت علوم

0
سامانه میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر
سامانه میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر

پاراف آغاز فعالیت سامانه میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد و وزارت علوم : محمد علی فقیه مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از آغاز فعالیت سامانه میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی جدید تحت پوشش وزارت علوم و دانشگاه آزاد خبر داد.

 به منظور تسریع و تسهیل در روند رسیدگی به تقاضای میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی جدید در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ تحت پوشش وزارت علوم و تحقیقات و فناوری، سامانه میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر از تاریخ ۱ مهرماه تا ۳مهرماه ۱۳۹۵ به مدت ۳ روز فعال است.

فقیه در ادامه افزود: متقاضیان می توانند در زمان مذکور از طریق سایت اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم به نشانی shahed.saorg.ir و یا سامانه خدمات آموزشی وزارت متبوع، بخش میهمانی و انتقال به آدرس اینترنتی http://mad.saorg.ir/EDUS/STGallantry/STGallantryAgree.aspx مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.

در حال حاضر این سامانه برای دانشجویان ورودی سال جاری فعال خواهد شد. پس از فعال شدن این سامانه، دانشجویان ورودی جدید دانشگاه های دولتی روزانه و شبانه، پیام نور، غیرانتفاعی و آموزشکده های فنی و حرفه ای تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در مقطع کاردانی، کارشناسی و دکتری حرفه ای(دامپزشکی)می توانند نسبت به ثبت تقاضای میهمانی و انتقال خود اقدام و از همان طریق نیز نتیجه درخواست خود را پیگیری کنند.

مدیر کل آموزش بنیاد در خاتمه یادآور شد: مطابق با اساسنامه طرح شاهد و آئین نامه ویژه انتقال، هرساله درخواست دانشجویان شاهد و ایثارگر واجد شرایط و متقاضی انتقال به دانشگاه محل سکونت خود در کمیسیون های نقل و انتقال وزارتین علوم و بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی مطرح و برابر اولویت ها و ظرفیت پذیرش دانشگاه با تقاضای ایشان موافقت می شود.

آغاز ثبت نام دانشجویان شاهد و ایثارگر متقاضی انتقال دانشگاه آزاد

 مطابق با ماده ۶۲ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تمامی دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی جدید دانشگاه آزاد اسلامی که متقاضی انتقال هستند از تاریخ ۲۷ شهریور تا یکم مهرماه ۹۵ فرصت دارند به پرتال اداره کل امور شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس http://esargaran.iau.ir/views/home.php مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.

این سامانه فقط برای ثبت درخواست انتقالی دانشجویان ورودی جدید فعال است و در این دوره به تقاضاهای تغییر رشته و یا گرایش و تقاضای انتقالی دانشجویان ورودی قدیم ترتیب اثر داده نخواهد شد. پاسخگویی به سئوالات و یا هرگونه مشکل با شماره تلفن مندرج در سایت اداره کل شاهد و ایثارگران امکان پذیر است.ایثار.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here