آشنایی با نحوه مدیریت روابط کاری

0
آشنایی با نحوه مدیریت روابط کاری
آشنایی با نحوه مدیریت روابط کاری

پاراف آشنایی با نحوه مدیریت روابط کاری : مشکلات در هر جایی وجود دارد. محیط کاری هم از این قاعده مستثنی نیست. هر کسی سعی می کند مشکلاتش را به نحوی مدیریت کند. یکی فاز منفی می دهد و یکی فاز مثبت. به گزارش پاراف، یکی با حاشیه کارش را به پیش می برد و یکی هم می داند که چطور با دیگران رفتار کند تا همه چیز بدون دردسر به وضعیت عادی برگردد. در هر صورت به اقدامات زیر می توانید مشکلات بین فردی خودتان را در محل کار مدیریت کنید:

۱- مواظب شوخی هایتان باشید: چه بسار با یک شوخی ساده و پیش پا افتاده، همکارانمان دچار سوء تفاهم شده و از دست ما ناراحت شوند و یا حتی از کوره در رفته و عصبانی شوند.

۲- بی خیال بابا: کلید موفقیت در محل کار “سخت نگرفتن” است.بگذارید کار برای خود وهمکارانتان مفرح و شاداب باشد. سعی کنید به خودتان و مشکلات پیش روی تان بخندید. اضطراب خود و اطرافیانتان را کم کنید و خودتان را با کار و همکارانتان تطبیق دهید. این یعنی سخت نگرفتن و راحت بودن یعنی موفق بودن در کار و محل کار.

۳- نقش بازی نکنید!: رئیس شما نقش مهمی در پیشرفت کاری تان دارد، اما مهم این است که صادق باشید و یادتان نرود که به عمل کار براید. نه به سخنرانی و سخندانی. برای اینکه جدیت کاری و میزان احساس تعلقتان را به مجموعه کاری و رئیس محترم نشان بدهید، افزایش سعی و تلاش در کار و محیط کار، بهترین توصیه است و اکیدا توصیه می شود از زبان بازی و مجیز گویی پرهیز کنید. حرفه ای ها در محل کارشان با همه، از صدر تا ذیل، یکسان رفتار می کنند و به همه تا حد متعارفی احترام می گذارند.

۴- حرمت ها را حفظ کنید: حضور طولانی مدت در محیط کار باعث می شود حرف های در گوشی، شایعات بی سر وته و غیبت کردن های آن چنانی در میان همکاران رواج پیدا کند. مقاومت کردن در برابر حرف های وسوسه کننده درباره زندگی خصوصی یک همکار، روابط بین فردی همکاران، مسائل شغلی آن چنانی و چیز های از این دست، خیلی سخت است. اما تا می توانید سعی کنید که مقاومت کنید. شرکت کردن در چنین جریاناتی، فقط اعتبارتان را در بلند مدت تخریب می کند.پاراف.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here