افراد کم درآمد برای صدور پروانه تخفیف میگیرند

0
افراد کم درآمد برای صدور پروانه تخفیف میگیرند
افراد کم درآمد برای صدور پروانه تخفیف میگیرند

پاراف افراد کم درآمد برای صدور پروانه تخفیف میگیرند : تخفیف هزینه صدور پروانه برای افراد کم درآمد.

مقرر شد تا شهرداری هزینه عوارض و هزینه صدور پروانه برای افراد بی بضاعت را ارزان تر حساب کند

دخیل عباس زارع زاده مهریزی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، گفت: در نشست شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی مقرر شد تا شهرداری هزینه عوارض و هزینه صدور پروانه برای افراد بی بضاعت را ارزان تر حساب کند.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، افزود: در خصوص جزییات جلسه  کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس دو ماده که مربوط به شهرداری ها بود به تصویب رسید.

نماینده مردم ابرکوه، بافق، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی، افزود: در این دو ماده ای که به تصویب اعضاء کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس رسید، مقرر شد تا شهرداری هزینه عوارض و هزینه صدور پروانه برای افراد بی بضاعت را ارزان تر حساب کند.خانه ملت.

چگونه پایان کار ساختمان بگیریم؟

وقتی کار ساختمان به پایان رسید، باید مدارکی را تهیه کنید و به شهرداری ببرید. اول از همه باید فرم درخواست پایان کار پروانه ساختمان را تهیه و آن را تکمیل کنید. بعد از آن، اگر ساخت و ساز شما برای نوسازی بوده است، باید عوارض نوسازی را پرداخت کنید و رسید آن را نیز همراه داشته باشد. از دیگر مدارک مورد نیاز شما سند مالکیت رسمی، درخواست به شهردار برای اخذ دستور، ثبت شماره و تاریخ در دبیرخانه و تعیین زمان برای بازدید کارشناس دفتر فنی است. البته این را نیز به خاطر داشته باشید که کارشناسان دفتر فنی و شهرداری باید از ساختمان تمام‌شده شما بازدید کنند، زیرا به مدارک بازدید و تایید نظر آنان هم نیاز دارید.

ادامه مطلب را در اینجا بخوانید.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید