پرداخت وام و افزایش حقوق بیش از نرخ تورم برای بازنشستگان

0

پاراف پرداخت وام و افزایش حقوق بیش از نرخ تورم برای بازنشستگان : سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اعلام کرد: حقوق و مستمری بازنشستگان تأمین اجتماعی در سال ۹۵، بیش از نرخ تورم افزایش خواهد یافت.

وی در مراسم پیاده‌روی بزرگ بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی که صبح امروز در بوستان لاله برگزار شد، اظهار داشت: تمام تلاش ما این است تا بتوانیم میزان حقوق و مستمری را افزایش دهیم.

از ماه آینده ارائه وام‌ها و تسهیلات بانکی به بازنشستگان تأمین اجتماعی آغاز می‌شود و بازنشستگان می‌توانند با مراجعه به بانک رفاه نسبت به دریافت مزایای خود اقدام کنند.

او ادامه داد: سازمان تأمین اجتماعی در سال ۹۲ و ۹۳ به تدریج میزان حقوق بازنشستگان را ۲۵ تا ۱۵ درصد افزایش داد که البته همچنان این قشر از جامعه مشکلات فراوانی را دارند.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: با افزایش حقوق و ارائه خدمات درمانی بهتر می‌توانیم بخشی از مشکلات این جامعه را برطرف کنیم.

نوربخش: قطعاً در سال آینده بیش از نرخ تورم میزان حقوق و مستمری بازنشستگان افزایش خواهد یافت.

نوربخش درباره مسکن اجتماعی بازنشستگان و مستمری‌بگیران اظهار داشت: واگذاری مسکن به بازنشستگان و مستمری‌بگیران تا پایان سال جاری اجرایی خواهد شد.

وی گفت: دیگر بازنشستگان برای درمان در بیمارستان‌های ملکی تأمین اجتماعی در صف‌های طولانی نمی‌ایستند و با تدابیر صورت گرفته بازنشستگان بدون صف به مراکز درمانی تأمین اجتماعی مراجعه خواهند کرد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی افزود: سازمان تأمین اجتماعی به میزان ۳ هزار میلیارد تومان در ماه اندازه یارانه کل کشور مستمری پرداخت می‌کند.*تامین.

پرداخت وام و افزایش حقوق بیش از نرخ تورم برای بازنشستگان

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید