فرایند استخدام نیروهای جدید چقدر طول می کشد؟

0
فرایند استخدام نیروهای جدید چقدر طول می کشد؟
فرایند استخدام نیروهای جدید چقدر طول می کشد؟

پاراف فرایند استخدام نیروهای جدید چقدر طول می کشد؟ :هر بار که دولت برای رفع نیازمندی های خود آگهی استخدامی جدیدی را منتشر می کند، فرآیندی می بایست طی شود تا در نهایت پذیرفته شدگان در محل کار مورد نظر مشغول بکار شوند.

حالا شما فکر می کنید این فرآیند در دولت چقدر به طول می انجامد؟

جمال عالمی نیسی معاون نیروی انسانی استانداری خوزستان می گوید: فرایند جذب نیروی جدیددو تا سه سال طول می کشد

معاون نیروی انسانی استانداری افزود : فرایند جذب نیروی جدیددو تا سه سال طول می کشد هنوز ۱۹۲ نفر از مرحله دوم جذب آزمون استخدامی ۹۲ جذب دستگاه های اجرایی نشده اند که فرایند آزمون جدید برای استخدام ۱۰۵ در خوزستان آغاز شد.

معاون نیروی انسانی استانداری خوزستان گفت: فرآیند جذب نیروی جدید برای دستگاه های اجرایی خوزستان ، دو تا سه سال طول می کشد. هنوز ۱۹۲ نفر از مرحله دوم جذب آزمون استخدامی ۹۲ جذب دستگاه های اجرایی نشده اند که فرایند آزمون جدید برای استخدام ۱۰۵ در خوزستان آغاز شد.

جمال عالمی نیسی  گفت: این آزمون با پیش بینی ظرفیت دستگاه های اجرایی در سال های آینده انجام می شود که فرایند آزمون و گزینش نیز زمانبر است.

وی افزود: تا آن زمان مرحله دوم جذب آزمون ۹۲ هم انجام شده است.

وی گفت: اقدام برای جذب این نیروی جدید ، نیاز دستگاه های اجرایی خوزستان بوده که به سازمان برنامه ریزی این استان اعلام شد.

ثبت نام در دومین آزمون استخدامی متمرکز ۱۸ دستگاه اجرایی کشور از ۲۰ دی از طریق سامانه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org آغاز شد و تا ۲۶ دی ادامه دارد. این آزمون با نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در روز جمعه ۲۱ اسفند ۹۴ برگزار می شود.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید