مدیران در خدمات رسانی به ایثارگران تعلل نکنند

3
مدیران در خدمات رسانی به ایثارگران تعلل نکنند
مدیران در خدمات رسانی به ایثارگران تعلل نکنند

پاراف مدیران در خدمات رسانی به ایثارگران تعلل نکنند : درباره تعلل برخی مدیران در خدمات رسانی به ایثارگران، هشدار داده شده است.

بر اساس نامه یکی از نهادهای نظارتی به تعدادی از مدیران اجرایی، تاکید شده است که با توجه به وصول گزارشاتی مبنی بر عدم اجرای برخی مفاد مهم قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران با اعلام دلایلی چون عدم ابلاغ آیین نامه های مربوط به آن، این موضوع فاقد وجاهت قانونی بوده و تنها موادی که بنا به تصریح قانون مستلزم تصویب آئین ‌نامه است و این ابلاغ صورت نگرفته، قابلیت اجرا نخواهند داشت و سایر بندها و ماده ها، باید با رعایت طبق اصل ۵۳ قانون اساسی و ماده ۳۹ قانون برنامه پنجم توسعه اجرایی شوند.

همچنین در خبری دیگر، دولت به وزرا برای فاز جدید اقتصاد مقاومتی، دستوری صادر نموده است.

بر اساس ابلاغیه روزهای گذشته یک مقام مسئول در دولت به تعدادی از وزارتخانه ها و سازمان های دولتی، تاکید شده است که با توجه به اهمیت و ضرورت اجرای هرچه سریعتر برنامه های مدون اقتصاد مقاومتی در اجزا و ارکان اقتصادی دولت، مسئولان ارشد هر دستگاه باید نسبت به معرفی مجریان و مدیران پروژه های مصوب و برنامه های عملیاتی در نظر گرفته شده برای آن دستگاه اقدام کنند تا امکان نظارت و پیگیری نتایج و روند این برنامه ها از آنها امکان پذیر باشد.

3 نظرات

  1. سلام لطفا اطلاعات کاملی در رابطه با حقوق و مزایای رزمندگی رزمندگان بسیجی و سربازان دوران جنگ که شاغل می باشند واینکه آیا حق و حقوق و مزایای ایثارگری به آنها تعلق میگیرد را درج بفرمایید زیرا اکثر این گونه رزمندگان هیچ اطلاعی از وضعیت خود در این رابطه ندارند/ متشکرم

  2. سلام لطفا اطلاعات کاملی در رابطه با حقوق و مزایای رزمندگی رزمندگان بسیجی و سربازان دوران جنگ که شاغل می باشند واینکه آیا حق و حقوق و مزایای ایثارگری به آنها تعلق میگیرد را درج بفرمایید زیرا اکثر این گونه رزمندگان هیچ اطلاعی از وضعیت خود در این رابطه ندارند/ متشکرم

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here