چه تعداد مسافر نوروزی در ستاد اسکان فرهنگیان کشور پذیرش شدند؟

0
چه تعداد مسافر نوروزی در ستاد اسکان فرهنگیان کشور پذیرش شدند؟
چه تعداد مسافر نوروزی در ستاد اسکان فرهنگیان کشور پذیرش شدند؟

پاراف چه تعداد مسافر نوروزی در ستاد اسکان فرهنگیان کشور پذیرش شدند؟ : علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در جریان بازدید از واحد آموزشی مرحوم قلی کیا در چالوس در گفت و گو با خبرنگاران افزود :  مسافران فرهنگی در یکصد هزار و ۵۰۰ باب کلاس درس در قالب بیش از ۱۱ هزار واحد آموزشی ، ۱۸۰ خانه معلم ، ۳۰۰ اردوگاه دانش آموزی و ۵۰ باب پردیس فرهنگیان اسکان داده شدند.

از روز ۲۵ اسفند ۹۴ تا پایان روز نخست فروردین امسال بیش از دو میلیون و ۲۰۰ هزار مسافر نوروزی در ستاد اسکان فرهنگیان کشور پذیرش شدند.

وی ادامه داد: در این مدت بیشترین استقبال میهمانان فرهنگی از ستاد اسکان خراسان رضوی بوده است .

وزیر آموزش و پرورش با بیان این که دستکم ۲۵ هزار نفر مسئولیت پذیرش ، پشتیبانی و تدارکات ستاد اسکان فرهنگیان کشور را بر عهده دارند، از تخصیص حدود ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار و صرف آن برای تهیه تجهیزات و امکانات زندگی با هدف رضایتمندی مسافران فرهنگی نوروزی خبر داد.

هم اکنون با فرهنگ سازی و اتکای به توانمندی های داخلی بویژه تربیت نیروی انسانی خلاق و توانمند که جزو اولویت های این وزارت آموزش و پرورش است ، باید در تامین زیرساخت های تحقق این شعار تلاش کنیم و در این حوزه برنامه های متنوعی تدارک دیده شده است.

فانی با اشاره به نام گذاری سال ۹۵ به سال ‘ اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ‘ ، گفت : آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد فرهنگی برای عملیاتی شدن این شعار نقش اثرگذار و سازنده ای دارد.

وی افزود : هم اکنون با فرهنگ سازی و اتکای به توانمندی های داخلی بویژه تربیت نیروی انسانی خلاق و توانمند که جزو اولویت های این وزارت آموزش و پرورش است ، باید در تامین زیرساخت های تحقق این شعار تلاش کنیم و در این حوزه برنامه های متنوعی تدارک دیده شده است.

وزیر آموزش و پرورش را در سفر به غرب مازندران نماینده نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی همراهی کرد.ایرنا.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here