معرفی شهید شاخص کارمندی کشور و تاکید بر انضباط مالی و اداری در بنیاد

0
شهید شاخص کارمندی کشور
شهید شاخص کارمندی کشور

پاراف معرفی شهید شاخص کارمندی کشور  و تاکید بر انضباط مالی و اداری در بنیاد : محمد امیرخانی مسئول سازمان بسیج کارمندان کشور گفت: شهید حامد جرفی به عنوان شهید شاخص کارمندی کشور در سال ۹۵ معرفی شد.

 بسیج کارمندی برای کمک به تشکیل دولت اسلامی همراه و یاور مسئولان است و ظرفیت مناسبی برای آسیب‎شناسی در این زمینه دارد.

وی با اعلام اینکه در حوزه تکریم ارباب‌رجوع در ادارات باید اقدامات موثر و مناسبی انجام شود، افزود: هر مدیری که دغدغه تکریم ارباب‌رجوع و خدمت به مردم را دارد، عزیز است.

محمد امیرخانی به برخی از برنامه‌های بسیج کارمندی کشور در سال جاری نیز اشاره کرد و یادآور شد: بحث افزایش جمعیت، ترویج سبک زندگی اسلامی، آشنایی کارمندان با فضای‌مجازی از دیگر اقدامات جانبی است که در بسیج کارمندی کشور پیگیری می‌شود.

وی با اعلام اینکه در حوزه خواهران بسیجی نیز برنامه‌هایی در دست ابلاغ است، تصریح کرد: سه ویژه‌برنامه برای خواهران در سال‌جاری پیش‌بینی شد که تلاش داریم برنامه‌های جنبی در این حوزه نیز افزایش یابد.

 جمهوری اسلامی باید دولت اسلامی را تشکیل دهد و به عنوان الگو آن را به جهان معرفی کند.

این مسئول اضافه کرد: با تشکیل دولت اسلامی دل امام راحل و رهبر عزیزمان را شاد و مقدمات جامعه اسلامی را در جهان فراهم کنیم.

امیرخانی در پایان از معرفی شهید «حامد جرفی» به عنوان شهید شاخص کارمندی کشور در سال ۹۵ خبر داد و گفت: این شهید به عنوان بخشدار در محل کارش در بخشداری به شهادت رسید.

تأکید حجت الاسلام و المسلمین شهیدی بر انضباط مالی و اداری در بنیاد

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به نقش رسانه ها در شفاف سازی برخی مشکلات نظام اداری کشور، تصریح کرد: پرداخت حقوق و مزایا در مجموعه مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران بر اساس قوانین و مقررات بوده و پرداخت نامتعارفی صورت نگرفته است.

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به نقش رسانه ها در شفاف سازی برخی مشکلات نظام اداری کشور، تصریح کرد: پرداخت حقوق و مزایا در مجموعه مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران بر اساس قوانین و مقررات بوده و پرداخت نامتعارفی صورت نگرفته است.

توجه افکار عمومی و رسانه ها به این پرداخت ها قابل تمجید است؛ هرچند مطرح شدن این موضوع نباید لطمه ای به فعالیت عموم مدیران صادق و پر تلاش کشور که با جدیت و قناعت به ایفای مسئولیت می پردازند، وارد کند.

خوشبختانه پرداخت حقوق و مزایای مجموعه مدیران در بنیاد شهید و امور ایثارگران بر اساس قوانین و مقررات بوده و پرداخت نامتعارف و خارج از سقفی صورت نگرفته است و با توجه به اینکه بنیاد افضل نهادها است، لازم است از این پس نیز دقت لازم در این زمینه به عمل آید.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه افزود: همه مدیران و کارکنان بنیاد که به هر نحوی از بیت المال استفاده می کنند نسبت به اعمال دقت و نظارت در واحدهای خود مسئول هستند و باید ضمن به اجرا گذاشتن اقدامات لازم، بر اساس قوانین و مقررات نسبت به اتخاذ تصمیمات شفاف اقدام کنند.

عضویت در هیئت مدیره بیش از یک موسسه یا شرکت بر خلاف مقررات بوده و موجب کاهش بهره وری می شود؛ لازم است این موضوع در همه سطوح بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان های تابعه آن نیز به طور دقیق رعایت شود.

حجت الاسلام و المسلمین شهیدی با اشاره به مقررات بازنشستگی و همچنین شرایط بیکاری جوانان تحصیل کرده، تصریح کرد: با توجه به ضرورت ایجاد اشتغال برای جامعه ایثارگری و ابلاغ قانون ممنوعیت به کار گیری بازنشستگان باید از استفاده از این نیروها در همه سطوح بنیاد و سازمان های وابسته خودداری شود.ایثار.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید