کارمندان بنیاد شهید موظف به بررسی مشکلات خانواده شهدا هستند

2

پاراف کارمندان بنیاد شهید موظف به بررسی مشکلات خانواده شهدا هستند : نادر نصیری، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگان تهران ضمن گرامی‌داشت یاد و نام شهدا خواستار رسیدگی به مسائل فرهنگی، رفاهی و خدماتی به خانواده‌های معظم آنها شد و اظهار داشت: بررسی مشکلات خانواده شهدا از وظایف کارمندان بنیاد شهید وامورایثارگران است.

وی افزود: اخلاص، معنویت و خون شهدا ضامن بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و جانبازان و رزمندگان هم از افتخارات این ملت هستند.

نصیری در ادامه از عملکرد شورای همیاران بانوان در اداره کل بنیادشهید وامورایثارگران شهرستانهای استان تهران و تقدیر و تشکر کرد و گفت: توجه به گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و تکریم خانواده‌های معظم آنان و خدمت‌رسانی به ایثارگران، فعالیت‌های فرهنگی و ارائه خدمات مطلوب به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگران را مهم بیان کرد.

نصیری افزود: دغدغه اصلی ما این است که بتوانیم در خور شان والای شهدا و خانوادهای آنها خدمت شایسته‌ای به آنان داشته باشیم و علاوه بر آن به ایثارگران و جانبازان خدمت کنیم و سرکشی و رسیدگی به مشکلات‌شان را وظیفه خود می‌دانم.

همچنین حجت الاسلام عباسی مسئول فنی آستان مقدس امام زاده هاشم گفت: شهدا نگهبانان این مرز و بوم هستند و اگر خط سرخ شهادت را از ما بگیرند ما دیگر هیچ چیزی نداریم، ما و هر کسی در هر پست و مقامی در مقابل مقام شامخ شهدا و جانبازان سرافراز باید سرتعظیم فرو بیاوریم.*ایثار.

2 دیدگاه ها

 1. باسلام و عرض ادب و خسته نباشید
  بنده فرزند شهید شاغل در اموزش و پرورش با 8سال سابقه کاری هستم

  هم اکنون در مقطع ابتدایی مشغول هستم که اصلا با وضعیت روحی بنده سازگار
  نیست(مدرک تحصیلی فوق لیسانس مدیریت دولتی) قصد تغییر مقطع خود به مشاوره
  را دارم که سازمان ان را انجام نمی دهد و بنیاد شهید هم به من گفته از
  طریق دیوان عدالت اداری پیگیری کنم

  سوال بنده از شما استاد عزیز این است که در مورد تغییر مقطع و به کار
  گیری خانواده ایثارگران در قسمتی در سازمانی که کار می کنند متناسب وضعیت
  روحی و روانی خود قانونی وجود دارد
  ایا درقانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تبصره ای در این مورد است که
  بنده با استناد به ان پیگیر کارم شوم نام این تبصره و بند را لطفا برایم
  بنویسید

  لطفا این بنده را یاری دهید

  باتشکر وسپاس فراوان

  • با سلام قانون استخدامی ایثارگران و جانبازان و همچنین آرای دیوان عدالت اداری را جستجو و مشاهده کنید. ضمنا هر جا امتیازاتی را جهت جانبازان بالای 50% مشاهده کردید به فرزندان شهدا هم تعلق خواهد گرفت. کمی مطالعه بیشتر راهگشا خواهد بود. انشاالله.با سپاس

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید