شهدای کارمند و کارگر: شهید عباس اقدسی خورده بلاغ و شهید علی رضا احمدیه

0

پاراف شهدای کارمند و کارگر: شهید عباس اقدسی خورده بلاغ و شهید علی رضا احمدیه :

*** شهید عباس اقدسی خورده بلاغ: نام پدر: عوض علی تاریخ تولد: 06/01/1348
محل تولد: ایران – تهران – تهران تاریخ شهادت: 27/08/1368
محل شهادت: بیمارستان امام خمینی (ره) طول مدت حیات: 20 سال
مزار شهید: امام زاده عقیل اسلامشهر

زندگینامه : روز ششم فروردین ماه سال 1348 عوض علی با مهربانی کودکش را در آغوش گرفت و از خداوند سلامتی او سعادت او را خواستار شد.عباس آموختن علم را در سن 7 سالگی آغاز کر و با شور و شوق تا اخذ مدرک دیپلم به تحصیل پرداخت. بعد از اتمام جنگ لباس سربازی بر تن کرد و همراه ارتشیان غیور ایران اسلامی با دشمنان انقلاب و مجریان استکبار جهانی به مبارزه پرداخت و سرانجام در بیست و هفتمین روز از آبان ماه سال 1368 در حین انجام مأموریت پرپرواز یافت و در بیکران عشق الهی مأوا گزید.
او در بیمارستان امام خمینی (ره) به لقاء حق نایل گشت. پیکر پاک جوان 20 ساله استان تهران را در امامزاده عقیل اسلامشهر به خاک سپردند.

*** شهید علی رضا احمدیه: نام پدر: علی اکبر تاریخ تولد: 07/04/1361
محل تولد: ایران – خراسان – نیشابور تاریخ شهادت: 11/09/1380
محل شهادت: روستای بوژمهران_نیشابور طول مدت حیات: 19 سال
مزار شهید: بهشت فضل – نیشابور

زندگینامه: هفتمين روز از تير ماه سال 1361 بود که در نيشابور قدم بر کره خاکي نهاد. او را علي‌رضا ناميدند و در آغوش گرم و کانون صميمي خانواده پذيرايش شدند. هفت ساله که شد دستانش را در دستان معلم نهادند تا رسم زندگي بياموزد. علي‌رضا تا اخذ مدرک ديپلم تحصيل کرد و پس از آن از طريق سپاه پاسداران عازم خدمت سربازي شد و در ناحيه مقاومت بسيج در قسمت تدارکات به خدمت پرداخت و در تاريخ 11 آذر ماه 1380 در روستاي بوژمهران نيشابور در سن 19 سالگي در حين انجام وظيفه به شهادت رسيد. پيکرش را در بهشت فضل نيشابور به خاک سپردند.

یادشان گرامی و پاینده باد.انشاالله.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید