شهدای کارمند و کارگر: شهید محمد اسلامی

0
شهدای کارمند
شهدای کارمند

پاراف شهدای کارمند و کارگر: شهید محمد اسلامی:

نام : محمد   نام خانوادگي : اسلامي

تاريخ تولد : ۱۳۵۸

تاريخ شهادت : 3/8/1391

محل شهادت : درمسير عزيمت به محل كار

سمت : كارشناس تحقيق (شهدای گزینش آموزش و پرورش)

شهيد محمد اسلامي در هشتم فروردين ماه سال پنجاه و هشت در روستاي حيدر آباد از توابع شهرستان گرگان استان گلستان و در خانواده اي مذهبي و انقلابي ديده به جهان گشود .

دوران تحصيلات ابتدايي و راهنمايي را در روستاي مذكور پشت سر گذاشت و از همان نوجواني در امر كمك به معيشت خانواده به كار زراعت و كشاورزي همت نمود .

ايشان در سال هفتاد و هفت دوره متوسطه تحصيلي را به پايان رساند و در سال هشتاد و يك موفق به اخذ مدرك كارشناسي در رشته الهيات و معارف اسلامي از دانشگاه آزاد اسلامي زاهدان گرديد و سپس بمدت دو سال با درجه ستوان دومي ، تكليف مقدس سربازي خود را در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي شهرستان گرگان به انجام رسانيد .

شهيد اسلامي ، فردي با ايمان و مهربان ، متواضع و با اخلاق حسنه و داراي حس وظيفه شناسي و روحيه انقلابي و از افراد فعال در عرصه هاي فرهنگي و اجتماعي و سياسي بود و به دليل علاقه شديدي كه به تعليم و تربيت نونهالان ميهن اسلامي داشت ، از سال هشتاد و سه بعنوان دبير حق التدريس در آموزش و پرورش شروع به خدمت نمود و درسال هزار و سيصد و نود به استخدام رسمي در آمد .

ايشان نسبت به خدمت رساني مخلصانه در سنگر تعليم و تربيت و بويژه پاسداشت ارزش هاي نظام اسلامي حساسيت قابل توجهي داشت لذا از سال هزار و سيصد و نود همكاري خود را در گزينش آموزش و پرورش شهرستان سرباز آغاز نمود و در طول ساليان خدمت صادقانه خود ، همواره بعنوان يك بسيجي فعال در عرصه دفاع از آرمانهاي ارزشمند انقلاب اسلامي تلاش نموده و همكاري شايسته خود را در سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و رده هاي مقاومت بسيج (دانش آموزي و فرهنگيان )تا آخرين روزهاي حياتش ادامه داد.

دشمنان اسلام و انقلاب كه تاب تحمل ديدن رشادت جوانان انقلابي و غيرتمند اين آب و خاك را ندارند ، در اقدامي ناجوانمردانه وبا توصل به حربه ترور ، اين انسان خدوم و شايسته را در صبحگاه روز سوم آبانماه هزار و سيصد و نود و يك ، هنگام عزيمت به محل كارش به فيض شهادت رساندند .

یادشان گرامی و پاینده باد.انشاالله.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here