شهدای کارمندی: شهید قاسم هندی زاده

0
شهید قاسم هندی زاده
شهید قاسم هندی زاده

پاراف شهدای کارمندی: شهید قاسم هندی زاده :

تاریخ تولد: ۱۳۲۶ محل تولد: بوشهر تاریخ شهادت: ۵ /۱ /۶۲ محل شهادت: خرمشهر
نام پدر: ماشاالله نام مادر: رباب همسر: فاطمه فرزندان: ماه نساء – فریبا – سکینه

محل اشتغال: شعبه یک تأمین اجتماعی بوشهر

زندگی نامه:

شهید قاسم هندی زاده در سال ۱۳۲۶ در بوشهر در خانواده ای فقیر و کشاورز دیده به جهان گشود در ۶سالگی به مدرسه رفت و به خاطر مشکلات اقتصادی موفق به ادامه تحصیل نشد و به شغل بنایی و سنگ بری روی آورد. بعد از مدتی به طور پیمانی در اداره فرودگاه هواپیمایی کشوری به عنوان خدمت گذار استخدام شد مجددا به عنوان راننده در فرودگاه استخدام شد در سال ۱۳۴۶ ازدواج کرد.

پس از مدتی از آنجا استعفا داده و در سال۵۲ درسازمان تامین اجتماعی استخدام شد. در جریان انقلاب در مبارزات انقلابی بسیار فعالیت نمود در زمان دفاع مقدس در سال ۱۳۶۰به جبهه‌ها نبرد حق علیه باطل اعزام شد و در تاریخ ۵ /۱ /۶۲به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

وصیت نامه شهید:

بارالها این بنده ضعیف و مطیع و فرمانبردار خود را و پدر و مادر و برادرانی که در ایمان بر من سبقت گرفته اند همه را بیامرز و فرزندان مرا از شیعیان خاندان آل محمد قرار بده.
خطاب به برادران و هم محله ای هایم می‌گویم که برادران وحدت را حفظ کنید در نماز جمعه و جماعت شرکت کنید و دعا برای ظهور حضرت حجت را و امام و رزمندگان را فراموش نکنید و به خانه شهدا و جانبازان سر بزنید. آرزویم این است خداوند لطف کند و خریدار جان من شود و اگر لیاقت داشته باشم شهید شوم.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید