شهدای کارمندی : شهید علی یزدانی

0
شهدای کارمندی : شهید علی یزدانی
شهدای کارمندی : شهید علی یزدانی

پاراف شهدای کارمندی : شهید علی یزدانی :

شهید علی یزدانی

تاریخ تولد: ۱۳۴۳ / محل تولد: فلاورجان / تاریخ شهادت: ۱۸ /۱۰ /۶۵ / محل شهادت: شلمچه / نام پدر: یدالله / نام مادر: منور شهرزادی
محل اشتغال: شعبه تأمین اجتماعی زرین شهر

زندگی نامه:

شهید علی یزدانی در سال ۱۳۴۳ در فلاورجان از توابع استان اصفهان دیده به جهان گشود. ایشان سال‌های کودکی تا جوانی خود را در همین شهر گذراند و سپس به استخدام سازمان تامین اجتماعی در آمد پس از مدتی خدمت در تامین اجتماعی در زمان دفاع مقدس به جبهه اعزام گردید که در یکی از عملیات‌ها در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

فرازی از وصیت نامه شهید:

امروز که همه دشمنان اسلام متحد شده‌اند تا این حکومتی که تنها جرمش اجرای احکام اللهی و قرآن و گام برداشتن در خط رسول خدا (ص) است را نابود کنند؛ این فرزند حقیر شما بر خود واجب دیده که در این جهاد مقدس شرکت کند و تا آخرین قطره خون خود مقاوت نماید.
شهادت قله رفیع انسانیت و از راههای رسیدن به بهشت و سنت ائمه اطهار(ع) است. ما به آغوش شهادت می‌رویم و به سویش پرواز می‌کنیم زیرا که وارث خون حسین(ع) هستیم. پدر و مادر عزیزم من افتخار می‌کنم که چونین پدر و مادری دارم که دانستند چگونه مرا پرورش دهند و راه و رسم دینداری و زندگی را به به من بیاموزند تا بتوانم با راهیان نور همسفر شوم و فردای قیامت سربلند وارد صحرای محشر شوم. در شهادتم گریه نکنید بلکه بر مصائب امام حسین علیه السلام و غریبی و اسیری خانواده و یارانش گریه کنید چون امام رضا فرموده بر هر که خواستی گریه کنی بر حسین(ع) و یاران او گریه کن. و بعد اینکه اگر بار گران بودیم رفتیم. اگر نامهربان بودیم رفتیم. نمی‌دانم فردای قیامت به خاطر اینکه قدر شما را ندانستم چه جوابی بدهم ولی با این همه از شما حلالیت می‌طلبم.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here