شهدای کارمندی: شهید ابوالقاسم فریدی

0
شهید ابوالقاسم فریدی
شهید ابوالقاسم فریدی

پاراف شهدای کارمندی: شهید ابوالقاسم فریدی :شهید ابوالقاسم فریدی. تاریخ تولد: ۱۳۳۱
محل تولد: اصفهان
تاریخ شهادت: ۲۲ /۱۱ /۶۴    محل شهادت: فاو – عملیات والفجر ۸
نام پدر: اسدالله    نام مادر: آراءحلال خور
همسر: سودابه طاهری    فرزندان: حسین – قاسم

محل اشتغال: شعبه تأمین اجتماعی بابل

زندگی نامه شهید:

شهید ابوالقاسم فریدی در سال ۱۳۲۱ در خانواده مذهبی و متدین در اصفهان دیده به جهان گشود وی پس از ادامه تحصیل و طی نمودن مراحل سربازی در سازمان تامین اجتماعی استخدام شده و با شروع جنگ به جبهه های نبرد حق علیه باطل عزیمت نمود و در سال ۱۳۶۴ در عملیات والفجر ۸ در منطقه عملیاتی فاو به درجه رفیع شهادت نائل آمد و جاویدالاثر شد.

خلاصه وصیت نامه شهید:

با سلام و درود بر تمامی پیام آوران خلفت هستی که از حضرت آدم شروع شده تا ابراهیم خلیل و از حضرت اسماعیل تا موسی کلیم‌الله و از حضرت عیسی تا آخرین کوکب نبوت و رسالت یعنی حضرت محمد (ص) و با درود و سلام بر امیرالمومنین حضرت علی ابن ابیطالب(ع) و همسر والاگرامش حضرت فاطمه (س) و ذریتینش و بخصوص بر آخرین سلاله پاک عترت و طهارت یعنی مهدی موعد (ع) و نائب بر حقش حضرت امام امت خمینی بت شکن و با سلام گرم که از طنین قلبم سرچشمه گرفته و از فرسنگها راه دور بر شما خانواده های شهداء و فرزندان شهیدان و همسران شهدا و مادران و پدران شهداء که براستی آبروی این ملت شده‌اید میرسانم.

ان الله لا یغیر و مابقوم حتی یغیر و ما بانفسهم؛خداوند سرنوشت قومی را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آن قوم بخواهد در سرنوشت خود تغییر دهد . ای برداران بپاخیزید که کلمه‌ای سزاوارتر از کلمه طیبه لااله الا الله نیست و جان را ارزش و بهاء آن نبود که در مقابل احدیت تسلیم سازیم.

ای برداران مبادا فقط تکیه بر نماز کنی و دنبالش را خدای ناخواسته بحساب نیاوری. اگر نماز خواندی در مابقی حتما باید مجری شوی و آنقدر باید پیش روی که خدای سبحان خواسته، اگر جهاد در زمان ما واجب شده و بهانه زن و فرزند و فلان و فلان را نکنی.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید