برگزاری یادواره شهدای کارکنان دولت کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج

0
شهدای کارمند
شهدای کارمند

پاراف برگزاری یادواره شهدای کارکنان دولت کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج : فتاح محمدی، معاون سیاسی، امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست ستاد بزرگداشت هفته دولت کهگیلویه و بویراحمدگفت:

یادواره 140 شهید کارکنان دولت این استان و گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر یکشنبه هشتم شهریور 94 در مصلای امام خمینی (ره) یاسوج برگزار می شود.

وی افزود: پیگیری ها و رایزنی های لازم برای حضور یکی از سرداران کشوری دوران هشت سال دفاع مقدس در این یادواره انجام شود.

شهیدان رجایی و باهنر بهترین الگو برای مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به منظور خدمات رسانی جهادی و صادقانه به مردم این استان هستند.

محمدی در مورد برگزاری یادواره شهدای کارکنان دولت کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار کرد:

هفته دولت فرصتی مناسب برای بیان خدمات ارزنده دولت و نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم در ابعاد مختلف است و باید استفاده بهینه ای از این فرصت در کهگیلویه و بویراحمد شود.

وی خواستار برگزاری برنامه های متنوع و باشکوه تر از سال های گذشته به مناسبت هفته دولت امسال در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد شد.

محمدی عنوان کرد:

در طول هفته دولت امسال برگزاری برنامه های فرهنگی از جمله غبار روبی و عطرافشانی قبور شهدا و سرکشی از خانواده شهیدان به ویژه شهدای کارکنان دولت کهگیلویه و بویراحمد در اولویت برنامه های مدیران اجرایی این استان باشد.

وی در مورد برگزاری یادواره شهدای کارکنان دولت کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج ابراز داشت: برای ساماندهی هر چه مطلوبتر مراسم ها و برنامه های هفته دولت امسال در کهگیلویه و بویراحمد و پرهیز از موازی کاری یک ستاد احرایی در استان تشکیل و فعال شود.*ایرنا.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید