جزئیات افزایش حقوق دستیاران پزشکی و اختصاص کارانه بیمارستانی

0

پاراف جزئیات افزایش حقوق دستیاران پزشکی و اختصاص کارانه بیمارستانی : دکتر سیدحسن امامی رضوی ، قائم مقام شورای آموزش پزشکی و تخصصی گفت: حقوق دستیاران تخصصی پزشکی با پرداخت های بیمارستانی ترمیم می شود. حقوق دستیاران پزشکی با مصوبات جدید هیات امنای دانشگاه های علوم پزشکی بهبود پیدا می کند.

دکتر هاشمی در نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی خطاب به روسای دانشگاه ها خاطرنشان کرد وضعیت حقوقی این دستیاران بسیار بد است و بهتر است هیات امنای دانشگاه ها مصوباتی در این حوزه داشته باشند

وی یادآور شد: در حال حاضر حقوق ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومانی دستیاران ۲۰ درصد بالاتر رفته است و بر اساس نظام نوین پرداخت در نظام سلامت کارانه ای به دستیاران تعلق می گیرد.

امامی رضوی خاطرنشان کرد: این افزایش حقوق بر اساس کارانه بستگی به نوع رشته و میزان کار دستیاران پزشکی دارد. در واقع با پرداخت کارانه بیمارستانی حقوق آنها ترمیم می شود.

حقوق دستیاران پزشکی حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان است که این موضوع انتقاد وزیر بهداشت را در پی داشت. دکتر هاشمی در نشست شورای آموزش پزشکی و تخصصی خطاب به روسای دانشگاه ها خاطرنشان کرد وضعیت حقوقی این دستیاران بسیار بد است و بهتر است هیات امنای دانشگاه ها مصوباتی در این حوزه داشته باشند.مهر.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید